Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a legjobb fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb fiu baratom szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Nemreg megtudtam h a legjobb fiu baratom lassan 3 eve szerelmes belém , nemtudom mit csináljak , mert nekem ő nem tetszik . De nem akarok másképp sem hozzá állni vagy máshogy viselkedni vele 😁veletek volt mar ilyen ? Ti mit tennétek?

2015. szept. 12. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Kemény szívás.. muszály elmondanod neki, hogy nem érzel iránta semmit, nem jön be neked, de nem akarod megbántani, ne haragudjon stb.. de valószinü hogy elveszited, mint legjobb barát.
2015. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mondd el neki, hogy te nem érzel iránta a barátságon kívül semmit és ez nem is fog változni. Nem kell túlbonyolítani. Neki nagyon rossz lesz de, túl teszi magát rajta. Ha kedveled legyél vele egyenes, az a legtisztább.
2015. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes ≠ tetszik
2015. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3: téged is idegesítenek a "Tiësto edit"-ek? 😂😂
2015. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudod ha tobb mint 3 eve legjobb barátok vagyunk ez azóta tetszek neki , es eleg sokat vagyunk egyutt honnan tudod h mar nem szeretett belém ?😏
2015. szept. 12. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond meg neki, lehet hogy elveszíted, de muszáj megmondanod neki. Hasonló helyzetben vagyok én is(egy picit más). Mondjuk én nem tudom eldönteni róla hogy van-e esélyem nála mert ha van akkor nem akarok csajozni. Szóval minnél hamarabb mond meg neki hogy nincs nálad esélye és nem is lesz.
2015. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ugyanez a szitu nalam... Elmondtam a sracnak, hogy en csak baratkent tekintek ra semmi tobb. Azóta egyszer sem beszeltunk.... Sajnos ez nagy es kemeny 'mérföldko'
2015. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oo,nálam pont ez a szitu..en is kiváncsi vagyok a válaszokra ( en mondjuk megpróbáltam a legnormálisabb módon kimutatni hogy nem vagyok szerelmes belé) csak nálam súlyosabb a helyzet....belém van zúgva az a fiú akit utalok es az is aki a második legjobb fiubaratom :((
2016. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velem már többször is történt olyan, hogy egy közeli barátom járni szeretett volna. Nagyon máshogy reagálták le, amikor mondtam nekik, hogy én nem szeretném ezt. Az egyik azóta nem beszél velem szinte semmit, ha mégis, akkor bunkózik. A másik viszont azóta is nagyon közeli barátom. Nem is hoztuk fel többet a témát. Néha félek, hogy hitegetem, mert a viszonyunk azóta semmit se változott, de kerek perec megmondtam neki akkor, amikor kérdezte, hogy nem lesz semmi, szóval remélem, ezt ő is elfogadta. De mindenképp mondd meg neki, hogy mi a helyzet minél előbb, jobb tisztázni ezt, akárhogy is alakul. Ha halogatod, csak még nagyobb sérelmeket szerzel neki...
2019. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!