Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, mit tegyek? Mennyir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit tegyek? Mennyire gondolja komolyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Pár hete találkoztam egy fiúval, ő most 19 éves, én 17. Igazándiból bátyámnak egy jó haverja. Így általa ismertem meg. Nemsokkal később bejelölt facebookon, és nagyon sokat beszélgetünk. Bátyám meg eléggé aggódik értem, nem tudom miért, amikor a srác a légynek sem ártana, gondolom ezt ő is tudja. Na mindegy ami inkább összetett, hogy elég sok olyan cézást tett, hogy kedvel engem, szóval ez így egyértelmű. Ennek nagyon örülök, mert én is kedvelem. Na itt jön a képbe, hogy a múltkor elmentünk sétálni, beszélgettünk egy csomót, aztán amikor mentem már haza megölelt, de jóval magasabb nálam, szóval valahogy eléggéé kellemetlen lett az egész. :D Amit pedig igazán nem tudok eldönteni, az az, hogy hétvégére meghívott egy buliba, de nem tudom menjek-e. Mert kora estétől másnak reggelig lesz, és ha esetleg nem érzem jól magam, vagy hasonló, akkor haza sem tudok jönni, és csak rá illetve bátyámra támaszkodhatnék. Ez eléggé megrémiszt, mert nem tudom, hogy mit tennék ha esetleg nem érzem jól magam vele/velük, vagy valami miatt haza akarok jönni, de ugye ez messze lesz innen, így nem tudok hazajönni csak úgy. De ha lemondanám, akkor úgy tűnne visszautasítom, azt pedig nem szeretném.



2015. szept. 14. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el ;) Ha nem érzed jól magad akkor vagy pl haza buszozol vagy leülsz és alszol egy jót egy fotelban:P
2015. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj életemben nem voltam még abban a városban, és több átszálással kell odamenni busszal/vonattal. :D Ezért a hazajövés egyeüdl kilőve, mert tuti eltévedek. XD De még majd gondolkozok ezen, hogy menjek-e, köszi! :)
2015. szept. 14. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, bulizol egy jót, talán még új embereket is megismersz...ne halaszd el az ilyen lehetőségeket...főleg, hogy a fiú hívott:)
2015. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!