Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kiszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kiszeretni egyik legjobb barátomból, akivel szinte minden nap találkozok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírok. Mikor elhatározom és véletlen nem találkozunk páér napig, akkor addig tudom tartani, h csak barát, nem érdekel mit csinál, de utána újra találkozunk és újra rájövök, h mindenben ő a tökéletes.


Ő ezt gondolom nem tudja, de játszik az érzéseimmel, mert néha azt mutatja, h tetszem neki (pl. ha partyzunk akkor általában nálam alszik és hazafelé csak úgy megfogja a kezem meg iylesmi). Viszont nagyon sok lánnyal ezt csinálja (na jó, az ideje 80%-ban velem van, és azért más kezét nem fogja meg, de nekem ha vki tetszik, akkor másnak sem utalgatok úgy meg nyomulok, ő meg igen). És ilyenkor ez elég rosszul érint, nem szeretném, hogy ennyire hasson rám.


Voltatok már ilyen helyzetben? Hogy lehetne ezt megoldani?


2013. okt. 17. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
van egy ilyen hátulütője a fiú-lány barátságnak, de nem lehetetlen:) én pl. imádom a barátaimat, 3van belőlük, meg néhány haver.. szal ők nincsenek azon az elmélyített szinten-nem félreérteni:D :D amúgy meg ezt csak magaddal tudod lerendezni.. vagy engedsz a csábításnak, és bumm:D
2013. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dreed ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet csak ő tönkre is tett -.-"

Mindenki azt mondja hogy az idő,de 2 év alatt se sikerült teljesen túltennem magam. mindenesetre kitartást!

2013. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi! Hát ez az egész nem rajtam múlna, mert szerintem rajtam a h.lye is látja, h teszik nekem (bár mások azt szokták hinni, h járunk, mert tényleg nagyon sok időt töltünk együtt, meg ez a fura szokása, h megfogja a kezem)


(off: viszont ő olyan, h nagy csajozósnak képzeli magát, de inkább csak a szája nagy:D volt, hogy h.lyéskedtünk, h legközelebb nem külön matracon alszik nálam, hanem az ágyamban, vagyis csak így viccelődtünk és egyből rákapott, de még aznap este nálam is aludt, filmeztünk az ágyamról aztán meg hozta magának a matracát, pedig én egy szóval sem mondtam XD Én még iylen pasival nem találkoztam, nem is tudok mit kezdeni vele:D)

2013. okt. 17. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:

nálam is aludt már haverom, ez nem jelent semmit..


de nálad ennek jelentősége van, az a teendő, h rámozdulsz.. aztán meg lesz ami lesz:D

2013. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem jelent semmit, nem is azért írtam, más haverom is szokott nálam aludni, meg én is.


De az a baj, h nem érti hogyha utalgatok neki, vagy csak nem foglalkozik vele, nem tudom. Nem vagyok az a nyomulós ember, nem nagyon értek hozzá. Esetleg tipp, amivel "finoman" lehetne nyomulni, nem csak rárontani h mondjuk megcsókolom vagy ilyesmi (mert attól lehet megilyedne vagy nem értené a fene tudja)

2013. okt. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!