Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak szórakozott? Visszakaphat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozott? Visszakaphatom még valaha?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretném a véleményeteket kérni. Leírom a történetet. Nagyjából 2 évvel ezelőtt kezdődött, egy srác rám írt, elkezdtünk beszélgetni, talalkoztunk tudjátok a szokásos, ez kb. egy hónapig tartott, de annyira megfogott bennr valami, hogy szinte biztos voltam, hogy szerelmed vagyok, akkor 16 éves voltam, szóval találkozgattunk és egyszer csak nem keresett..nem tudtam mi van..kb. 3 napig voltam kételyek között aztán megláttam, hogy kapcsolatba van. Hát én akkor teljesrn összetörtem, de hagytam, nem kerestem. 1 hónap múlva láttam, hogy szakítottak, pár nap múlva írt...és kezdődött minden előröl..igen ám, de ismét nem tartott sokáig..megint barátnője lett..na akkor azt éreztem, hogy teljesen végem..de most más volt. Volt barátnője, de folyamatosan írt, találkozni akart..kis idő múlva szakítottak..én pedig ismét elgyengültem..de most valamiért komolyabbnak éreztem..és hát..lefeküdtem vele..de most írta, hogy tényleg szeretne velem lenni stb..aztán megint ugyanaz történt..az új barátnője alatt is írogatott de én már nem foglalkoztam vele..utána szakítottak és visszaakart kapni..majdnem fél évig folyamatosan próbálkozott, de elutasítottam..persze már bánom..azóta barátnője van..több mint egy éve, de eleinte az alatt is írt, próbálkozott..de leráztam és ő feladta..azóta se volt senkim és azóta is csak is őt akarom, de félek hogy elkésten és már beleszeretett a barátnőjébe. Szerintetek visszakaphatnám? Vagy hagyjam inkább? Kér mondjátok el a véleményeteket..én már teljesen bele fogok bolondulni ebbe..

2015. szept. 19. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Te bolond vagy, vagy mazochista.

A normális pasik, akik meg itt vannak éhen halnak. :/

22/F

2015. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, de te nem vagy komplett és meg sem kell indokolnom, miért.
2015. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!