Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszakaphatom még valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaphatom még valaha vagy már esélytelen? Jk

Figyelt kérdés

A barátom kb. 4 hónapnyi együtt járás után szakított velem hétfőn azzal az indokkal, hogy már nem szeret úgy mint régen, de azt nem tudja megmondani, miért van ez, egyszerűen csak úgy érzi, már nem tud velem boldog lenni. Körülbelül a 3,5. hónap óta érezte ezt az egészet, de én erről akkor még nem tudtam. Aztán mikor elmondta, hogy érez úgy döntöttünk, hogy várunk még, hátha változnak a dolgok, de 5 napig bírta, és szakított. Azóta beszélgetünk, mert szerette volna, ha barátok maradunk és egy kicsit nosztalgiáztunk ma és végül kimondta, hogy még kíván, de ne érzi úgy, hogy szeretne vissza jönni hozzám, ami kicsit ellentmondásos ahhoz képest, amit a napokban mondott, hogy zavart, mert nem tudja, hogy nem-e fogja megbánni a döntését és akar majd visszajönni hozzám. Ezenkívül pedig még számtalan, egymásnak ellentmondásos dolgot mondott ebben a pár napban és ma. Szóval nem tudom mit tehetnék. Van esélyem még, hogy visszakapjam? Elvégre, ha még kíván, akkor csak nem lehetek számára teljesen közömbös, vagy igen? És ha van esélyem, mit tehetnék?

Köszönöm!


2012. máj. 13. 18:29
 1/7 xXUndertakerXx válasza:
A lényeg az, hogyha ő dobott akkor ne te menj utánna hagyd, hogy ő fusson utánnad :) amúgy meg ha kiván az 2 értelemben lehet ( szerintem) az 1ik : le akar veled feküdni a 2.ik: Ugymond megint " tettszel " neki
2012. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt, hogy kíván úgy értetted, hogy leakar velem feküdni, mert a nosztalgiánk közbe erről beszélgettünk és akkor mondta, tehát így értette.
2012. máj. 13. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha vissza szeretnéd kapni akk mindig mikor beszéltek legyél nyitott, kicsit kacér is sztem, éreztesd vele h kell neekd, de azért ne mond ki nyíltan. sztem így visszabírod csalogatni. de ha már eltelik 1-2hét és nincs semmi változás akk sztem lépj tovább.
2012. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem ezt a volt barátnőmmel játszottuk. Nem szerelmes belém de nem akar elveszíteni meg hasonló szövegek, randizgassunk újból. Aztán jött egy új fickó és azóta le se szar ez 5 hónapja szóval neked is meg van az esély, hogy azért tartja a kapcsolatot, hogy ne érezze az egyedül létet de ha talál valakit akkor te padlóra esel ahogy én is szerintem. Ne keresd ha keres legyél távolság tartó érezze, hogy elveszíthet akkor meg van az esélyed hogy vissza szerezheted. Én ezt rontottam el

remélem segíthettem 23F. u.i. Ha van kérdésed írj privátot segítek ha tudok

2012. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lépj tovább
2012. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyébként elnézést, félreérthetően írtam a dolgot, mert igazából mi nem feküdtünk le egymással, csak petting volt. És erről beszélgettünk meg arról, hogy még mi lehetett volna, amikor mondta, hogy kíván.

Úgyhogy az olyan válaszokat, hogy "csak meg akar dugni, azt cső" mellőzzük, köszi ;)

2012. máj. 13. 21:16
 7/7 anonim válasza:
Szerintem lépj tovább ne te fuss utána ha beszéltek akkor éreztesd hogy más vagy mint a többi csaj vagy akár féltékenyé is tehetnéd hogy meglásd hogy igazáűból mit is érez irántad
2012. máj. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!