Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszakaphatom őt valaha vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaphatom őt valaha vagy adjam fel?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg, 3.5 évig együtt voltam egy sráccal, akit mindennél jobban szerettem és a mai napig is. Nagyon sok mindenben kitartottunk egymás mellett, nagyon sok jó élményünk volt, mivel egy faluban laktunk mindennap találkoztunk. Persze voltak veszekedések, kibékülések, de mindig kis sz*rságok miatt. Aztán én elkezdtem dolgozni, sokkal fáradtabbnak éreztem magam, szar munkahelyem lett, megterhelt fizikailag is és pszichésen is és nem volt türelemmel, hogy átvészeljem. Októberben elhagyott. Egyik napról a másikra. Megcsalt, de még vagy 2 hónapon keresztül állt úgy, hogy van esély a békülésre. Aztán ő a másik csajt választotta, azt akivel megcsalt. Januárig tepertem utána mint a szemét, de folyton csak azokat a dolgokat szajkózta, amik rosszak voltak. Néha 1-1 szóval elszólta magát, hogy mennyire hiányzom neki. Néha még mostanában is beszélgetünk, de én nem keresem. Még mindig nagyon szeretem és biztos vagyok benne, hogy a csaj nem azért van vele mert szereti. Talán a pénzük miatt, talán azért mert élvezi, hogy sikerült megszereznie. Nem tudom mit csináljak. A volt párom találkozni se hajlandó velem, mert azt mondja nem bírná ki akkor többet akarna.


Mit csináljak? Annyira szeretem. Nem tudok mással lenni.


21/L


2014. jún. 13. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
add fel nem érdemled meg
2014. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő csalt meg és te tepersz utána? Legyen egy kis önbecsülésed.
2014. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem érdemlem meg? Ezt, hogy érted?
2014. jún. 13. 15:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, már nem teperek. Csak folyamatosan szorongok miatta, állandóan feszült vagyok és szorít a mellkasom. Folyton ő jár a fejemben.
2014. jún. 13. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi van mostanság minden 21 éves lányt kidobnak ?:D Na örülhet a gyakori szingli-szűzfiú részlege:D

Amúgy meg jobb, ha elfelejted. Az csak duma, hogy azért nem akar találkozni, mert nem bírná ki, hogy többet akarjon. Azt mondja, amit hallani akarsz, de közben azért te is érzed, hogy nincs így, mert ha igaz lenne (hogy többet akarna) akkor nem lenne az, hogy nem akar találkozni veled. Te meg persze, hogy a csajt egy pénzéhes lotyónak látod, hisz elvette a pasid, de közben lehet, hogy szereti, és nem csak őt kéne hibáztatnod, amiért vele csalt meg. Ez ugyanúgy a pasid hibája is.

2014. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
orvost javaslok
2014. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El fog múlni, minden kapcsolat végénél azt hisszük, hogy soha többé nem fogunk szeretni senkit, aztán lám, mégis.
2014. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, hidd el fogsz majd találni olyat aki jobban megbecsül. Még jó, hogy idejében kiderült, hogy milyen. Képzeld el, ha mondjuk 10 év múlva, amikor pl. te már babát szeretnél, de nem jön össze, és kiborulsz, vagy összejön de szülés után depressziós leszel vagy bármi nehézség adódik, majd akkor is megcsal???
2014. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!