Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem osztalytarsamba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem osztalytarsamba, mitevo legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon birom ot, nagyon jo baratom is volt esdig, viszont mostmar mintha tobbet ereznek iranta... ha mar masnak ir egy szivecsket vagy mashoz er hozza, egybol erzem, hogy itt valami nem koser. Nem tudom, o hogy tekint ram, az tuti, hogy hisz a fiu-lany kozti baratsagba. Nem tudom hogy mondjam el neki, vagy elmondjam-e egyaltalan, mivel meg csak elso evesek vagyunk es ott lenne meg 4 ev, mondjak azt is hogy nagyon kockazatos oszt. tarssal jarni pot ezert, hogy ha szakitunk vagy valami akkor kellemetlen lesz, hogy mindig egy helyen vagyunk.. nagyon sokat nevetunk egymassal, komolyan egyaltalan nem szoktunk beszelni, vagy csak ritkan, tehat komoly dologrol se igazan tudom hogy beszelhetnek vele, ha egyszer akarok... de egyaltalan nem tudom ki tevo legyek, meddig fog ez menni, hogy deritsem ki, hogy jarna-e velem anelkul hogy beegjek.. 15/F

2015. márc. 21. 14:38
 1/1 anonim válasza:
Felejtsd el. Házi nyúlra nem lövünk. Nem lesz jó vége. Ha tapasztalatot akarsz szerezni akkor mindent bele, de ha komoly a dolog akkor ne. Minden nap találkoztok, meg minden...
2015. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!