Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el? Mitévő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elmondtam egy lánynak mit is érzek, mert úgy éreztem Ő is többet akar(mások is mondták, hogy elég valószínű), aztán kettényílt alattam a föld, amikor mondta, hogy tényleg szeret de csak mint barátot.. És félreértettem Őt nagyon, viszont ezzel elcsesztem az egész barátságunkat, mert nem hinném, hogy ezek után ugyanolyan maradna a kapcsolatunk mint amilyen volt, nem szeretne a társaságunkba lenni többet, és mondta is, hogy többet nem fogunk találkozni, viszont én nem szeretném elveszíteni, mert nagyon fontos nekem, és beleőrülnék ha tényleg nem találkoznánk soha többé.. Nektek mi a tapasztalatotok erről, hogy a másik fél többet akart, de utána megmaradtak barátok? Tud működni, vagy eléggé elveszettnek látszik a dolog? :/

2015. szept. 20. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez attol fugg, milyen eros a baratsagotok, szerintem.

Nekem egy idoben tetszett a legjobb baratom, es elmondtam neki. Nem volt semmi, ugyanugy baratok maradtunk.

Ha viszont emiatt elveszited, szerintem nem volt olyan jo barat, mint ahogy azt te gondolod.

/egyeni velemeny/

2015. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak 1,5hónapja ismerjük egymást, de mindennap beszéltünk, több órát..
2015. szept. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!