Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el? (Visszaka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? (Visszakapni nem tudom, lent)!

Figyelt kérdés

Megpróbáltam mindent,elérhetőségek törlése, képek , stb. Még az utcán is kerülő utakon megyek se a boltot ne lássam, se a házukat,elég ha a városban látom ahogy vezet.A történetem kicsit hosszú,az egész évekkel ezelőtt kezdődött. Összejöttem egy sráccal,akibe fülig szerelmes voltam,közel 1 évig együtt is voltunk. A szakítás oka már lényegtelen, hiszen kibékültünk volna, ha nem lettek volna a kavarások. Voltak akik minden áron szétakartak minket szedni.

Neki nem volt senkije,de egy ideig azt terjedt hogy igen,mivel a veszekedésünk után inkább hazautazott úgymond nyaralni és hónapokig nem jött vissza. Amin mi összekaptunk,utólag belegondolva értelmetlen volt és felesleges. Itt most azért ekkora a baj mert mások rendezkedtek. Már itt a városban,próbáltam visszaszerezni, de interneten nem akar reagálni, a valóságban pedig inkább elkerül. Próbáltam féltékennyé tenni,hátha megkeres hogy " mégis hogy merted", de semmi eredmény. Túlságosan büszke, próbálja tartani magát. Úgy állítottak be neki mintha én lennék a rossz, ahogy nálam is mintha ő tehetne mindenről,én tudon hogy nem igaz , de ő nem, s nagyon haragszik. Nem tudom már mit tegyek,utál az egész családja ezek miatt. Egyszer üzente meg hogy hagyjam békén, holott nem zaklattam és nem kevertem a ....-t az interneten, hanem valaki más. S mindenért engem vádol. (Internetes kavarás kihat az üzletükre, a vásárlókra, stb.)

Hogyan felejtsem el?

Én 18 vagyok a fiú 23.


2015. szept. 11. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
bár én csak 16 éves vagyok elég sokat tudok erről mondani mivel nekem is hasonlo szitu volt... ez nekem ugy hangzik hogy nem is akarod elfelejteni te inkább visszakapnád de ugy nem fog menni ha vissza akarod kapni tegyel meg mindent ha nem akarja hogy utolérd ugyis letilt mindenhonna goromban elkuld elomnd mindennek és akkor biztosan fogod tudni hogy muszaj leszel elfelejteni akarmennyire is nem akarod de amig nem hatéroztad el magad addig nem fog menni...ha elhatéroztad akkor szépen lassan amikor csak rá gondolsz szándékosan gondolj másra akármire csak ne rá de az emlékeket amiket maga utan ahgyott csak szépen lassan töröld ah egyszerre valsz emg mindentöl baromi nagy depibejutsz ahogy én tettem mindent akkor amikor készen állsz rá 2-3 hét után jobb lesz (itt járok én) utána meg csak én is reméleni tudom hogy teljesne elfelejtem
2015. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

és most jövök én, aki minden fázison túljutott.

1. A tagadás

2. Düh és gyűlölet

3. Önmarcangolás

4. Üresség

5. Elfogadás

6. Új élet

Változó, hogy ez kinek menni ideig telik, nekem pl a 2 éves kapcsolatot 1 év után sikerült elfelejtenem teljesen, mert találtam valakit, aki végre megnevettetett és előhozta azt az optimista, boldog énem, aki nem is létezik.

Úgyhogy csak fel a fejjel mindketten!

Ja, és kedves kérdező. Ne próbáld meg elmondani neki az igazat. Minél jobban próbálod csak azt fogja hinni azért teszed, hogy leplezd. Mivel ő nem hisz neked, ezt fogja gondolni. Lépj tovább! :)

2015. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!