Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 és fél éves párkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 és fél éves párkapcsolat után szakított velem a barátom, már 4 hónapja vagyunk külön, de én még mindig szeretem és mindig eszembe jut mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 18 éves én pedig 17.

Mióta szakított azóta már volt egy barátnője és most is alakulóban van egy lánnyal. De amikor szakított azzal a lánnyal ( egy hónapja) akkor elkezdünk újra beszélgetni, mondta hogy ő szakított a lánnyal , mert nem ment neki vele mert még engem szeret de azt is mondta hogy neki már velem sem menne. Velem azért szakított mert veszekedtünk. Na de el is kezdtünk találkoni, olyan volt mintha újra együtt lettünk volna, csókolóztunk, meg le is feküdtünk többször is, de két hete megismert egy másik lányt akivel most alakulóban vannak, azóta nem keres és tudom nem kellett volna akkor találkoznom vele de azt hittem hogy újra együtt lehetünk , hisz bevallotta hogy szeret még. De egyébként nagyon bonyolult ez az egész , mert már mi régebben is szakítottunk de akkor csak egy hónapra és össze is jöttünk újból. Csak hogy most megint olyan mintha szakított volna pedig nem jöttünk össze de mégis olyan érzés, és nem tudom őt elfelejteni, próbáltam más fiúkkal lenni, de nem ment mert mindegyikben őt kerestem, benne minden megvolt ami kellett nekem. Most meg szét vagyok esve nem tudom mit tegyek, hogy felejtsem el. Elégettem az összes dolgot amit tőle kaptam, de mégis eszembe jut a szobám minden egyes sarkáról, annyi emlékünk van ami mind szép emlék de épp ezért rossz is mert még most is ez lehetne ha nem veszekedtünk volna.. Ráadásul nincsenek barátaim akikkel lehetnék és elterelhetném a gondolataimat vagy valami..



2015. szept. 20. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ő szakított veled, akkor csak próbáld elfeledni. Majd jön másik. Majd jön jobb.

(a leírást nem olvastam el, bocsi, de a kérdésre mindenképp ez a válaszom)

2015. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Meg soha nem volt ilyen problemam, szerencsere.. Mindig amikor szakitottam egy baratommal, vagy o szakitott velem, mindig tul tudtam tenni magam rajta. Volt amikor nehez volt, volt amikor egyik naprol a masikra elfelejtettem. En nagyon sajnallak, meg ha nem is ismerlek.. Ha nem tudod elfelejteni, az azt jelenti, hogy nem is fogod tudni en szerintem.. Te mit erzel el szeretned felejteni vagy sem?! Ha igen akkor probalj minden eroddel elfoglalni magad valami ertelmes dolgokkal.. Ha pedig nem akarod elfelejteni, akkor en nem adnam fel. Mint mondani szoktak: a remeny hal meg utoljara.!!! Kuzdj tovabb, hatha elered amit akarsz, ha nem akkor ne legy szomoru, mert ez azert van, mert Isten igy akarta.. mert tartogat szamodra jobbat.. (higyj nekem, meg ha egy ismeretlen is vagyok) ♥ Kitartast es erot kivanok neked! :)
2015. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Összejöttek a lánnyal pont aznap amikor ezt a kérdést kiirtam :( meg akkor megosztott egy zenét (blr-viszlát) és annyira rosszul esik , mert a szövege arról szól hogy a r*ibanca voltam meg hogy jobb neki nélkülem és csak az idejét loptam :( mikor újra találkozgattunk egy hónapja rájöttem hogy csak azért hogy lefeküdjön velem mivel akkor nem volt neki más, mert már akkor sem szeretett csak kellett valaki aki kielégiti a vágyait...én meg voltam olyan hülye és azt hittem hogy még tényleg szeret és lehet ebből valami..
2015. szept. 26. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!