Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakítani akar, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakítani akar, mit akarhat ezzel? (folytatás)

Figyelt kérdés

tegnapelőtt hisztérikusan kérte, hogy menjek el, nem akarja folytatni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

Ezek történtek, utána kiköltözött a kamrába. ott aludt, vittem neki virágot és meleg teát.

Ma el kellett mennem egy hivatalos ügy miatt. Hajlandó volt velem beszélni, de továbbra is kéri, hogy menjek el, arra hivatkozik, hogy beszélt az apámmal és hogy mehetek oda, és szeretné, ha oda mennék.

Az egész életemet a kapcsolatba fektettem és vártam a gyümölcsét.


Mindenesetre, tegnaphoz, és tegnap előtthöz képest, hagyta, hogy átöleljem. De látszik rajta, hogy komolyan beszél.

Gondolom semmi értelme harcolni érte, udvarolni, virágot hozni, ha ezt így kijelenti ennek már vége, gondolom lehet, hogy már van neki más.


2015. szept. 3. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Már hiányoztál ... meglesz a mai napi adag is :D
2015. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért csinálja ezt? Egy őszinte beszélgetés ezer virágnál és tárgyi ajándéknál többet ér.

20/L

2015. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez is fontos:

Ma reggel mielőtt elmentem láttam egy belaminált üzenetet az ajtón, de nem olvastam el. Arra gondoltam, majd szól a családjának, hogy ebbe ne szóljanak bele.

Hazajöttem és elolvastam:

a 16 éves öccse fenyeget, hogy költözzek el, és hogy ne merjek többet a nővéréhez érni.

2015. szept. 3. 17:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért nem volt benne annyi emberség, hogy leszedi, és megbeszéli az öccsével, hogy ebbe ne szóljon bele? miért kell ezt is lenyelnem?
2015. szept. 3. 17:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, azt mondta fél éve úgy érzi már nem működik a kapcsolat. És már nem akarja folytatni. Mondta beszélt az apámmal és szeretné, ha oda költöznék. Nem akarja folytatni. ha 3 nap után is ezt mondja, az komoly.
2015. szept. 3. 17:15
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt írta az öccse:

""xxxx (nevem)!!

Hallom megint nembírtál a véreddel?!

Akkor remélem, már össze kaoltál, és mire a suliból haza érek, te már eltakarodsz!

Ha nem, nagybátyámmal már lebeszéltem, hogy össze pakolunk neked!

Ohh és még valami a xxxxxxx-hoz hozzá sem érhetsz, mert ő nem a te tulajdonod, szóval arról ne is álmondj, hogy magaddal viszed őt!

Talál ő magának sokkal jobb pasit, azt garantálom!

Szóval szépen TAKARODJÁL EL INNEN!

ALÁÍRÁS: xxxxxxyyyyyyyy az ifjabb!

Ui: A SOHA VISZONT NEM LÁTÁSRA!!"

2015. szept. 3. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!