Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szeressek ki a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki a volt barátbőmből?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy 18 èves sràc vagyok aki 1 èv 24 napig jàrt egy lànnyal 9 szakìtàssal... (igen dilisek vagyunk) Azonban egy mèly ponton hirtelen a hölgy kiszeretett belőlem és ott hagyott... ( azèrt mert " kimult benne a làng") megmondtuk, hogy ez az utolsó szakítàsunk volt. Azonban mivdl ezt többszöreljàtszottuk azt hittem ezt is visszacsinàlhatom... DE NEM IS EZ LENNE A GOND. A probléma, hogy ràjöttem, hogy ez a hölgy igazàn bàntó lett velem ( mint az első szakìtàs utàn 3 napig.) Ès ez a hölgy elèggè durvàn bànik most velem , pontosabban ùgy viselkedik egyszer, hogy olyan kedves és szeret hozzàm bùjik azonban màskor pedig taszító velem szemben. Ès mindenki 1200x elmondta, hogy nem hozzàm való de sajna valamèrt nem tudok elszakadni teljesen tőle. Hìrtelen kène teljesen elszakadnom tőle, hogy észre vegye, magàt. ( Mivel közben a leejtőn is elindult lefele [dohànyozni ès inni kezdett{ami lehet full normàl de az èn nagyapàm a dohànyzàs miatt halt meg így elèggè kènyes vagyok ebben a tèmàban}]). Tehàt vagy teljesen elszeretnèk szakadni tőle vagy jóbidőre. Ezt hogy tegyem meg? ( nagyon èrzèleny ember vagyok főleg romantika ès szerelem szempontjàból.) Csak visszaszeretném azt kapni aki elötte voltam. ( BOLDOG SZINGI, KEDVES, NYUGOTT EMBER.[Màr nem emlèkszek nagyon milyen volt elötte... :"( ])

2015. szept. 22. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
velem is hasonló történt de én jóval kevesebb ideig voltam együtt a barátnőmmel,én is lelkileg elég sokat kaptam már és az is mégegy lapáttam szóval tudom hogy iszonyat nehéz feldolgozni dolgokat,és az összedőlt terveket újraépíteni de bennem van egy optimista elszántság,cél.Nekem is hiányzik a mai napig és bármit megtennék hogy visszaszerezzem de emellett keresek mást,barátokkal vagyok,megpróbálom mindenféle szabadidős tevékenységgel elütni az időt.Néha nekem is vannak mélypontjaim ilyenkor hallgass zenét,sétálj,gondold át az életed a céljaid.Nekem a metál és ez segít és erőt ad,soha nem adom fel.Hidd el egyszer jobb lesz neked is nekem is lehet hogy holnap pedig nem is számítasz rá lehet hogy csak hetek hónapok múlva vagy még késöbb de mindent meglehet oldani józan gondolkodással és kitartással :)
2015. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!