Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lányt a suliból már ÉVEK...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt a suliból már ÉVEK ÓTA ismerek, de most beleszerettem. Csak barátok vagyunk, párszor dumálunk amikor összefutunk, de semmi túl komoly. Mit csináljak? Hogy lehet az ilyet valahogy párkapcsolattá átvarázsolni?

Figyelt kérdés
18F és 17L. Mindig jó viszonyunk volt, de valahogy megváltoztak az érzelmeim. Nem tudom mitévő legyek!

2015. szept. 23. 23:09
 1/1 anonim válasza:
100%
Elhívod vacsorázni, vagy menjetek el moziba vagy akármi, a lényeg, hogy csak ketten...semmi baráti társaság. Beszélgettek, nosztalgiáztok, felelevenítitek a közös emlékeiteket. Második-harmadik ilyen randi után ha zárkózott típus a lány, akkor őszintén elmondod mit érzel, ha közvetlen, bevállalós típus, akkor határozottan lekapod, ha pedig romantikus típus, akkor mélyen a szemébe nézel és lassacskán megcsókolod. Én így csinálnám. De hiába képzeli el az ember akárhogy, nem úgy lesz...improvizálni kell! 18/F, akinek már sikerült kilépni kétszer is a friendzone-ból.
2015. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!