Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhatott? Van egy fiu...

Mit akarhatott? Van egy fiu aki egyidős velem és már régóta szemeztünk, de utána nem történt semmi. Suliból hazafele megvárt, hogy együtt menjünk haza és végig csikizett meg leültük az utcára még dumálni.

Figyelt kérdés
Suliba is sokszor kereste a társaságomat.Másokkal bementünk a városba és végig velem volt, ölelgetett meg a nyakába vett. Utána még sokáig beszélgettünk facen de egy időután már nem.

2013. aug. 17. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg ijednék, hogyha egy ember akit csak látásból ismerek, haza fele elkezdene csikizni.
2013. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dragneel válasza:
100%
Jólvan elmagyarázom a fiú megtette az út felét a másik felét nejed kell megtenned egy kapcsolat teremtés két ember feladata nem eggyé. Remélem megértetted.
2013. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj neki te, lehet hogy azt várja.
2013. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
minden nap bezséltünk facen utána. Egyszer ő írt egyszer meg én.Hazafele egyszer fáztam és odaadta a pulcsiját. Meg egszer facen becsicsentve megkérdeztem h mit akar tőlem és írta h mi nagy barátok vagyunk. Meg egyik haverjával jóbn vgyok és ő mondta h szokott rolam bezsélni. De ennek már vgy 2 hónpj és nem törtétn semmi. Nem is bezsélünk már
2013. aug. 17. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
De mi a büdös f_szért nem írsz neki? Ahelyett hogy itt sírnál már rég írhattál volna
2013. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de utoljára 2x is én írtam. Meg igy 2 hónap után ha ráírnék, nem venné ki magát furán?
2013. aug. 17. 17:30
 7/7 anonim válasza:
Szoke vagy ?
2013. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!