Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt miért csináljátok ti lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csináljátok ti lányok?

Figyelt kérdés
Nagyon jókat szoktam beszélgetni egy lánnyal az interneten sokszor írja hogy jo velem beszélgetni. Egy suliba járunk és ha meglátom (és ő is engem) pl. a folyosón akkor úgy tesz mintha nem is látott volna.. Ez nagyon idegesítő! És aztán este megint dumálunk egy jót és suliba megint ezt csinálja aztán megint duma este és megint rám se néz még nem is köszön vissza.. Valaki segítene abban hogy mit csináljak? Egyszerűen már ezt nem bírom, hogy neten már alig várjuk hogy beszéljunk de élőben csak én közeledek ő szinte leszar..
2015. szept. 20. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nalam egy srac csinalta ugyan ezt egy fel eve :\ nem lehet hogy a suliban szegyenli hogy ismer? Ugyertem nem terjed vmi pletyka rolad a suliban? De sztem ha koszonsz es nem koszon vissza menj oda hozza es tedd a valara a kezed vagy hasonlo es mond azt hogy : neked is szia es hagyd ott
2015. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Talán zavarban van. Ha ő is keres, akkor pláne csak arról van szó. Hívd el valahova, lehet arra vár! :)
2015. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Oh es 13l
2015. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem beszélgetnék vele neten, hogyha élőben még csak nem is köszön.

Biztos, hogy vele beszélsz? :D

2015. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Előző vagyok. De tényleg, én akkor csinálom ezt néha ha nem tudom, a srác szórakozik-e vagy tényleg fontos vagyok neki. Ilyenkor azt várom, hogy jöjjön oda, de mindenképp hívjon végre el. Mert én is olyan vagyok, hogy amíg nem vagyok 100% -osan biztos abban, hogy tetszem a srácnak, nem nyílok meg.
2015. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor holnap menjek oda hozzá szünetben és hívjam félre a barátnőitől, majd elhívjam egy talira? Vagy ez túl nyomulós?
2015. szept. 20. 21:47
 7/16 anonim válasza:
Szerintem arra vár, hogy hívd, csak félénk. Egyáltalán nem nyomulás, értékelni fogja, hogy személyesen hívod el. Ezebne egyébként az első, hogy elhívod?
2015. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyszer már elhívtam de pont azon a napon kórházba került az egyik ismerősöm így lemondtam....
2015. szept. 20. 21:52
 9/16 anonim válasza:
Ahá. Akkor holnap mindenképp :D sok sikert! ;)
2015. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Rendben de az nem égés hogy ott van 4-3 barátnője és csak úgy elhívom? Mert persze mindig falába járkál a suliban......
2015. szept. 20. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!