Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megegyezek valakivel neten...

Ha megegyezek valakivel neten keresztul h utalja a lovet enmeg postazom neki a termeket, de en veletlenul hamarabb elkuldtem a csomagot mint utalt ( ez hosszu h moert) es most nem akar utalni a szemely, fel lehet jelenteni?!

Figyelt kérdés
igazabol nem akarom , csak raakarok iLyeszteni hatha elutalja
2015. szept. 15. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, sőt, magadat is jelentsd fel rögtön a NAV-nál, ha üzletszerűen értékesítesz és nem adsz számlát.
2015. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor most en segitek neked :) :

akkor lehetne engem bejelenteni ha cimkes , uj dolgokat arulnek FOLYAMATOSAN :)

anyosom vallalkozo , ruhakat arul igy ezt tudom.:)

nade , ez egy hasznalt foloslegesse valt taska , de koszonom a valaszt! mindennap tanulunk valami ujat igaz?:)

2015. szept. 15. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag szerződtetek, és ennek nyoma van. A postázásnak remélem hogy nyoma van, de erre utaló kommunikáció is biztosan van közöttetek. Feljelenteni nem lehet, de bíróságra mehetsz. Előtte javaslok egy fizetési meghagyást, még azelőtt pedig egy fizetési felszólítást. A lényeg, hogy tudasd vele, hogy igenis hajlandó vagy végigvinni a szükséges jogi intézkedéseket, amiknek a végkimenetele NEM lehet kétséges, és minél később kezd el együttműködni veled, annál költségesebb lesz ez a számára.
2015. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :)
2015. szept. 15. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Tévedésben vagy, az üzletszerű értékesítés számlaköteles akkor is, ha használt termékről van szó (csak ilyen esetben nincs rajta ÁFA).
2015. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!