Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás 13-14 évesen 2 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás 13-14 évesen 2 év után. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok...most mar 2 éve van kapcsolatom egy sraccal... szakitani akarok mert perverz es idiota lett. Állandoan feltekenykedik es mindenkivel (velem is neha) nagyon bunko...

Már tul vagyok azon hogy beszeljek vele hogyha nem valtozat ez igy nem lesz jo... De semmi valtozás... -.- nem merek szakitani de akarok... hogyan, hol, mikor? SEGITSETEK!!!

13/L



#lány #szakítás #félelem #13 éves #Hogyan szakitsak vele #2 ev utan szakitas
2015. szept. 27. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

En meg majdnem husz vagyok

De csak majdnem mert 15 vagyok *sok pont*

2015. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ha ilyeneket GYIK-on kell megkérdezned...
2015. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem kéne neked addig kapcsolat, amíg annyit sem tudsz magadtól, hogy hogyan szakíts.

De hogy válaszoljak is: ahogy már mondták, szerintem is elég annyi, hogy "Túl sokat változtál, teljesen más lettél, nekem így már nem megy, végeztünk." Vagy valami hasonló.

De azóta valószínűleg már megoldottad, hogy sikerült?

2015. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Te: De jol nez ki az exed!

Srac:Melyik?

Te: En, na szia

Ez elobe is bevalik...

2015. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!