Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék kiszeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kiszeretni egy srácbol. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akibe nagyon beleszerettem. Nem akarok kapcsolatot (persze ha megkèrdezne hogy jàrok e vele, èn lennèk a legboldogabb, ès persze igent mondanèk) , hiszen most mas dolgokra kène koncentràlnom,elsõsorban a tanulàsra,mivel felvètelit itok januàrban. De szerelmes lettem.

A furcsa az egèszben,hogy a fiut nagyon sokàig szivembõl utàltam. Most meg szeretem. Lehet hogy ez egyfajta diàkszerelem,de jelenleg ez a legnagyobb problèmàm. De persze nem csak emiatt szeretnèk kiszeretni belõle. Õ nem szeret viszont, biztos vagyok benne. Õ az osztàly leghelyesebb sràca, ès a legmenõb is. Èn pedig nem vagyok szèp.

Lehet esèly arra hogy kiszeressek belõle? Kímèljenek a szido kommentek

14/L



2014. dec. 17. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, így maradsz örökre.
2014. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Helyesirasi hibàk3rt,èkezet hiànyokèrt elnèzèst.
2014. dec. 17. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, mert bele sem szerettél. Tudom, most azt hiszed, de 2-3 év múlva te magad is rájössz majd, hogy ez minden volt, csak nem szerelem.
2014. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te magad is leírtad a megoldást: koncentrálj a felvételire!
2014. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Adrenalin ***** válasza:
Voltam már hasonló helyzetben, nemigen tudsz mit tenni. Nekem úgy 1 évig tartott, aztán rövid időn belül elillant az érzés. Próbálj meg nem gondolni rá, és ne hagyd, hogy tanulás közben elkalandozzanak a gondolataid. Tényleg ne foglalkozz vele, el fog múlni, ebben a korban ez előfordul.
2014. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, màr mondtàk, hogy ez a szerelem mèg nem AZ a szerelem. Most ugy erzem hogy....hogy szeretem,de lehet igazad van. Bàrcsak ràjönnèk vègre.

Nagyon szèpen köszönöm mindenkinek! :)

2014. dec. 17. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!