Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetséges valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges valakiből kiszeretni úgy, hogy nem távolodok el tőle?

Figyelt kérdés
Következő a helyzet:van egy lány barátom,a legjobb barátom,és több éve beszélünk mindennaposan,de csak msn en,mert messze lakik.Nagyon hasonlít rám belsőleg,meg sok mindenben.Ő nem vonzódik egyik nemhez sem,Én viszont nagyon beleszerettem.Főleg azóta mióta találkoztunk.Elmondani persze nem merem neki a dolgot,mert akkor tuti hogy óvakodna tőlem,abba meg belehalnék.Állandóan rá gondolok,mindenről ő jut az eszembe, és már nem úgy tekintek rá mint egy barátra,hanem sokkal többre.Ez az érzés már kezd egyre kibírhatatlanabb lenni számomra,sok mindennel próbáltam lefoglalni magam,de ez miatt kénytelen vagyok,mert mindig hiányzik,és vágyódom utána,de valami kegyetlen módon. Iszonyatosan rossz ez így.Tiszteletben tartom hogy nem vonzódik egyik nemhez se,épp ezért is szeretném ezt megszüntetni.Kérdésem az lenne hogy hogyan tekinthetnék rá ismét úgy,mint egy jó barátra? 16/F

2012. szept. 26. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy érzés ami sajnos nem az ember irányít.Ha valóban ki akarod verni a fejedből akkor sajnálom hogy ezt kell mondanom de szakítsd meg vele a kapcsolatot,ha felejteni akarsz ez a te megoldásod.A másik út pedig hogy elmondod neki mit érzel őszintén.
2012. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9 éve próbálok erre megoldást találni. De én is csak rossz hírt tudok mondani. Megszakítás nélkül nem megy. Ha ez az első eseted, még pár évig ezt húzhatod, de minden újabb alkalommal egyre kevesebb ideig bírod majd a titkot tartani. Sajnos tapasztalatból mondom neked. És egyre nehezebb lesz. Azért egy kalappal Neked, hogy jó vége legyen.
2012. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MadameViciouse ***** válasza:

Tuti, hogy nem vonzódik egy nemhez sem?

Gondolom fiatal mint Te, talán csak nem volt még szerelmes, de ez nem azt jelenti, hogy nem is lesz soha.

Én régebben egy osztályba jártam a "szerelmemmel"akivel nem lehettünk együtt, pedig úgy éreztem Ő számomra az igazi.

Elkezdtük kerülni egymás társaságát és kb egy év alatt elmúlt az a szorító érzés, már nem úgy aludtam el, hogy rá gondoltam vagy nem rajta járt az eszem egész nap.

Ha megláttam még megdobbant a szívem, de megpróbáltam mással lefoglalni magam ilyenkor.

Szóval nálam kb 1-másfél év volt ami elég necces, sztán elmúlt és jött más.

De gondolom ez egyénfüggő is.

Van aki évekig képes reménytelen szerelemben élni.

2012. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 strawberryhillside válasza:
Az termézetes, hogy ha valakivel sok időt töltünk és jól érezzük magunkat vele, akkor egy idő után elkezdünk vonzódni hozzá. A kérdés az, hogy tényleg szerelmes vagy-e? Vagy csak nagyon-nagyon szereted? Sokan összekeverik a kettőt. Ne érts félre, ez nem azt jelenti, hogy te is, hiszen nem ismerlek :) Nálam kb. ugyanez a helyzet, szinte mindennap beszélek egy sráccal msn-en, jól megértjük egymást, sokat nevetünk. És sokáig nem voltam tisztában az érzéseimmel iránta. Szerintem ha lerendezed magadban, hogy mit vársz a kapcsolattól és mit érzel pontosan, akkor az sokat segít. Ezután döntsd el, mit fogsz tenni, előbb ne! Az érzelem múlandó, de a barátságotok lehet tartós, akár egész életen át is! (tudom közhely)
2012. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18 éves,régebben csak nagyon nagyon szerettem barátilag.nyár végefele óta (akkor találkoztunk) kezdett el nagyon erős szerelem lenni,mindig rá gondolok mindenbe őt látom szinte csak vele érzem jól magam és mióta eljöttem onnan azóta van ez a nagyon erős kötődés iránta.nagyon hiányzik,és úgyveszem észre mintha távolodni akarna tőlem,de ő aztmondja hogy ez nem igaz.ez miatt mégrosszabb.
2012. szept. 26. 19:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Na,azóta már megoldódott,és már 1,5 éve együtt vagyunk és boldogok vagyunk :) imádom őt és ő is engem! :) Nyár végén befejezem a sulit és költözök hozzá. :)
2014. nov. 6. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!