Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az hogyan lehetséges, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogyan lehetséges, hogy egy lány akit nem is ismerek, őrülten hiányzik?

Figyelt kérdés
Úgy értem sose beszélgettem vele, nem tudom milyen is ő igazából, de nagyon hiányzik és nagyon sokat gondolok rá.. Megismerkedésre még nem kerekedett alkalom, szóval az még várat magára kicsit sajna:/

2015. szept. 30. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, ismerkedés, szerelem
2015. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Gondolom már azért találkoztatok, vagyis van valami alap benyomásod róla. Nyilván szimpatikus neked, és valami megfogott benne. Van ilyen vonzalom szinte ismeretlenek között. Szerintem ez az első látásra szerelem.
2015. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő hiányzik, hanem amit beleképzeltél.
2015. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

utolsó, ez több mint valószínű, hogy így van, mondjuk az utolsó előttinek is igaza van, mert amikor először megpillantottam már nem úgy néztem rá mint ahogy másokra szoktam.


Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!;)

2015. szept. 30. 12:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikor láttad először?

Nekem is volt már ilyen:)

2015. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeptember 1
2015. szept. 30. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem mindenkivel tortenik ilyen, jo esetben egyszer:) utana mar inkabb arra kene koncentralni hogy megismerjuk, nem pedig az erzelmekre.
2015. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon meg szeretnéd őt ismerni, talán meg is kell, mert ez sorsszerű, és azért érzed annyira, hogy kell megismerned őt, mert valami felsőbb ezt súgja neked. Szerintem majd dumálj vele.
2015. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert gondolom tetszik
2015. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!