Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat? Miért én? .

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Miért én? .

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akit előző évben ismertem meg úgy, hogy az ő osztálya meg az enyém elment egy múzeumba és ott bemutatkozott meg megkérdezte higy hívnak...

onnantól kezdve egész évben ha csak látott kiáltva köszönt... nagyon ritkán kérdezett is valamit pl.: hányast kaptál a dogára? sikerült az évvégi?...

Ebben az évben már nem csinálja ezt és nem gondoltam volna de hiányolom.

na mindegy, valaki ötlet, tipp vagy hasonló történet? minden jöhet.



2015. szept. 30. 19:05
 1/2 anonim válasza:
próbálj beszélni vele, valószínűleg tetszettél neki, de nem kapott elég visszajelzést és feladta. beszélj vele, lehetőleg fokozatosan egyre többet, nem muszáj párkapcsolati jelleggel közeledned felé, eleinte elég barátként:D
2015. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó igaz, hogy nem kapott elég visszajelzést, de nem várhatja el, hogy miután ordítva köszön én ezt jónak találom. Mármint vissza szoktam köszönni, de halkan és nem hiszem hogy nagyon hozzá merek szólni. Ha csak látom inkább lesütöm a szemem, igen tudom eléggé "nyomi, félénk" típus vagyok. még jöhetnek a válaszok!
2015. okt. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!