Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat? Akar egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Akar egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Tavaly év elején (suli kezdet) megtetszett egy fiú. Vagyis inkább olyan október végén. Elég beteg dolgokat csináltam, amiket bánok. Rajongtam érte. Egész jóban voltunk (értsd: köszönés, néha beszéltünk).

December elején megtudta, hogy érzek iránta valamit...Pletykából, mert drága barátnőm elmondta mindenkinek.

Ezután hónapokig került. Ha szóba kerültem, ideges lett. Szenvedtem.

Suli vége felé viszont már napi szinten szemeztünk. Na jó, inkább egymásra bámulásnak nevezném. :D Ekkor ha valaki szóba hozott, egyáltalán nem borult ki. Tök normálisam kezelte a helyzetet.

Évzárón is voltak egymásra pillantások elég sűrűn.

Most hogy újra megkezdődött a pokol (iskola) szinte rám sem nézett... Előző héten volt az, mikor már néha rámnézett, de 'szemezés' nem volt.

Egyáltalán nem értem a viselkedését... Biztosan nem érdeklem, de akkor miért csinálta ezt? Lehetséges, hogy amúgy utál? Vagy csak azért néz, mert ronda vagyok?

13/L



2015. szept. 26. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen nem ezzel kéne törődnöd
2015. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez még mindig jobb, mintha már nem lennék szűz, innék, cigiznék.:)
2015. szept. 26. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek összezavarni, de szerintem inkább tetszel neki, csak lehet, hogy maga előtt is titkolja:)
2015. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Személyesen és őszintén vele kell erről beszélned.Itt nem hiszem,hogy bárki is tudná a választ.Esetleg kérdezzuk meg helyetted?
2015. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!