Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elengedni az exemet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni az exemet, mit csináljak? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. 3 hete 1 év után szakított velem a barátnõm.

Mlst közölte,hogy nem akar barátságot,de néha nagyon ritkán beszéljetünk. Én még mindíg szeretem,és ezért nagyon mehéz lemondanom róla...Minden reggel megnézem,hogy mikor volt fennt messengeren,a facebookjat nezem stb. Nagyon nagy önuralom kell,jogy ezeket ne tegyem meg,ami sokszor nem sikerül......

Mit tegyek,hogy könnyebb legyen õt elengedni,és ne 0-24-ben rajta járjon az eszem?

.



2015. aug. 24. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd jön más az idő meg elsimítja!
2015. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg semmit. Az első 1-2 hónap ilyen lesz és utána fokozatosan jobb lesz. Fontos, hogy sokat járj el otthonról, menj a barátaiddal, de az is kell, hogy kisírd magadból az érzéseket. Közhelynek tűnik és tudom, hogy nem hiszed el (én se hittem), de idővel enyhülni fog a fájdalom.

3 hónapja szakítottunk barátommal (1,5 èv után) és most kezdek talpraállni, szóval tapasztalatból beszélek.

2015. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!