Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiu meglat egy lanyt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu meglat egy lanyt es semmit sem csinal (nem koszon meg ilyesmik ) akkor egyaltalan nem tetszik neki a lany? Ugye?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
lehet hogy csak félős a fiu ...
2015. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát valószínű :(
2015. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
de sajnos benne van a pakliban hogy nem jösz be neki vagy nem vesz észre. Ne nyomulj rá az sok fiunak nem jön be. Mekkora a korkülömbség köztetek?
2015. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ez egyáltalán nem biztos.. Mondjuk ha az utcán egy fiú meglát egy teljesen idegen lányt, és nézi, attól még nem feltétlenül fog köszönni, csak megcsodálja a lányt és továbbmegy.. Ha esetleg közös helyre járnak, mint suli meló, vagy ilyesmi, akkor az is lehet, hogy a srác túlzottan is bele van zúgva a csajba, és nem meri ezt felvállalni, és ezt vagy úgy tükrözi, hogy ideges lesz, vagy úgy hogy magabiztos marad, de a lányt teljesen kizárja, pont azért, hogy a lány ne törje meg a magabiztosságát, ami biztos hogy bekövetkezne, és attól fél a srác hogy nem magabiztosan meg nem kellene a lánynak..
2015. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tudom szerintem az már gáz ha nem köszön
2015. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak bunkó!

Paraszt!

Tapló!

Neveletlen!

2015. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyidosek vagyunk...igazabol tok furan erzem most magam,mert en mar nyitottam a szamat h koszonjek...:D kicsit hosszu a "sztori" ,ha valakit erdekel,akkor privatban elkuldom ,mert jo lenne valakivel megbeszelni:D
2015. okt. 2. 18:18
 8/13 anonim ***** válasza:
szia bocs hogy csak most irtam 1. vagyok velem beszélhetsz...
2015. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Virágvagyok ***** válasza:
Nem tok erre mit mondani. Attól függ mennyire ismeritek egymást.
2015. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ismerjuk egymast....nem csak az utcan lattam meg:D
2015. okt. 9. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!