Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak játszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak játszik?

Figyelt kérdés

1,5 honapja megismertem egy sracot. Elkezdtunk beszelgetni, majd egyhet mulva buliba talalkoztunk. Elegge osszemelegedtunk, egesz ejjel egymason logtunk. Majd kethet mulva talalkoztunk, beszelgettunk, nem volt ugy semmi kulonos, csak egy csokkal koszont el.

Ra egyket hetere ujra talalkoztunk, bar akkor ott volt 2 haverja, de veluk is nagyon jol elvoltam, beszelgettunk, mindig volt temank. Akkor is egy szajra puszival koszont el egy uzlet parkolojaban, de akkor mar nem voltak ott a haverjai. Inkabb en nyomultam, meg nyomtam az arcara utana egy puszit, ami utan bocsanatot is kertem meg aznap este. Rosszul ereztem magam, hogy en teljesen ranyomulok, es a vegen meg nem is jovok be neki, vagy nem akar semmit tolem. Ra is kerdeztem erre, hogy szeretne e meg talalkozni, vagy jobban megismerni, amire azt valaszolta, hogy nincs ellenere, es szivesen talalkozna meg.

Csak az a problema, hogy mindig en kerdezem meg tole, hogy mikor talalkozunk, amire egy " nem tudom majd megbeszeljuk " a valasz. Beszelunk minden nap, illetve egyik nap este irta, hogy masnap ir. Vartam, hogy irjon, de nem irt. Erre kovetkezo nap rairtam, es allitolag elfelejtett irni.

Allitolag majd vasarnap talalkozunk, de nem tudom mi lesz belole.

Szerintetek sanszos, hogy csak szorakozik?

En megmondtam neki, hogy en egy meno, p.ncimagnesnek gondolom, vagyis teljesen olyan kinezete van, de azt mondta, hogy total ellentete az ilyennek.

Az a helyzet, hogy teljesen beleszerettem, kulsoleg, belsoleg pont a zsanerem, el lehet vele hulyulni,vicces, es jo fej.

Ha talalkozunk mindenkeppen beszelni szeretnek vele, de mar hetek ota ezen ragodom, hogy mi van ha csak egy naiv kis p.csanak nez, es csak szorakozik.

Varom a velemenyeteket. Elore is koszonom!


2015. okt. 3. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ugy van vele hogy jo veled csokolozni mert biztosan nem vagy csunya lany, de nincs benne az a szikra ami miatt ha van szabad 2 oraja akkor felhivna teged megkerdezni hogy mit csinalsz, van-e kedved elmenni, stb.
2015. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem hanyagold a srácot ha ő jelek szerint csak ennyire érdeklődik, valszeg a leirás szerint jó vagy amikor kell..egy ideig ne írj ha keres elhív,akkor jó ha meg nem akkor kár firtatni
2015. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen srácok pont az ilyen lányokat keresik, mint te. Akik könnyen adják magukat....Szerintem nem kéne csak úgy megcsókolnod embereket, ezzel az erővel engem is megcsókolhatnál....

Remélem, sejted, hogy mit akarok ezzel mondani.

2015. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!