Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem egy...

Szerintetek van esélyem egy szép lánynál, ha már olyanokat írt, hogy besír rajtam, meg, hogy szeret velem beszélgetni és kérdezte azt is hogy van-e lány, aki tetszik nekem most, meg vagyok-e valakibe szerelmes?

Figyelt kérdés
Meg, ha ráírtam, volt, hogy olyat írt, hogy örülök, hogy írtál, már vártam, hogy írj, hiányoltalak stb. Én sajnos csúnya fiú vagyok, még nem is taliztunk csak képet láttunk egymásról.
2013. dec. 28. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátnak is lehet ilyeneket írni...
2013. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet esélyed,ha ilyeneket ír.
2013. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán de ez nem sokáig marad így, ha nem lépsz. De az is lehet csak haverjának tekint.
2013. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
HÁT HÍVD EL! másképp sosem tudod meg. És azt h csúnya vagy, onnan gondolod h mások ezt mondták? az még nem biztos, h úgy is van. No meg ennek a lánynak lehet te tetszesz, ennyi
2013. dec. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talàlkozzatok!:)
2013. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már beszéltük, hogy majd talizunk.
2013. dec. 28. 01:58
 7/8 anonim válasza:
Így utólag nem írod le mi lett belőle?:)
2014. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát semmi... szerintem csak hülyített, még csak nem is taliztunk, valami béna indokkal lemondta a talit, pedig ha nagyon akarta egy lány velem, akkor hazudott is a szüleinek csak, hogy tudjon talizni ő meg egyszerűen feladta, hogy nem engedik el és kész...
2014. jan. 11. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!