Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi bajom van? Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom van? Szerelmes vagyok vagy feltekeny vagy hianyzik?

Figyelt kérdés
Van egy baratom, akivel smaroltam. Tobbszor is. De mostanaba nem nagyon beszelunk, csak ha en irok neki. Lattam egy par napja hogy egy kozossegi oldalon hozzaszolt egy lany kepehez szivekkel, de tudom hogy nincs koztuk semmi. Megis szomoru voltam ahogy ezt lattam. (A srac nagyon nem az esetem es keves kozos temank van) Feltekeny lennek?
2015. júl. 27. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
féltékeny vagy
2015. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kisgm ***** válasza:

Szia!


Hááát... szerintem egy kicsit hazudsz magadnak (legalábbis a zárójelekben írtak tuti azok), mert szerintem ez féltékenység, hogyha tudod, hogy semmi nincs közöttük és mégis rosszul esett a hozzászólása.


Amúgy nem tudom mennyire komoly köztetek a dolog, de lehet, hogy szereted és azért vagy féltékeny VAGY csak szimplán zavar, hogy veled csókolódzik és utána szíveket ír más lányról.



Az meg, hogy nem nagyon beszéltek, (így gondolom nem is nagyon találkoztok) meg nem tom miért van talán le kéne ülnötök és megbeszélni.



Csak kíváncsiságból mit érzel iránta? Elmondanád? Ha úgy jobb privátban?


Remélem segítettem.

Fiú

2015. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!