Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan hogy egy pasi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy pasi szeret egy lányt de nem akarja lekötni magát egy nőhöz sem?

Figyelt kérdés
ha van ilyen akkor hogy szereti ha hosszabb ideig nem tervez vele maradni, meg nem csak vele senkivel

2015. okt. 8. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen nincs, ha egy férfi szeret egy nőt, akkor pont, hogy meg akarja szerezni (és meg is tartani).


Ez tipikusan azoknak a férfiaknak a szövege, akiknek csak szexre kell a lány.

2015. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Csatlakozom az elsőhöz.Ilyen dumát nem kell elhinni.
2015. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
71%
Éppenséggel lehetséges, a félelem miatt többnyire. De nyilván nem szerelmes.
2015. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Miért ne?


Imádom a feleségem és a fiamat,soha nem hagynám el őket. A barátnőm megérti és elfogadja. A nejem meg nem tud róla. Ennyi.

2015. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: te lekötötted magad egy nőhöz, a feleségedhez. Ez más, ha a barátnőnek ez megfelel.


De a kérdésben idézett kijelentés általában azt vonzza magával, hogy a lány vár a pasira, "mert egyszer majd úgyis le akarja kötni magát" (fenéket), és amíg nem jön rá, hogy a pasi bizony mással is kavar, addig nem is igen ébred fel a naivitásból.

2015. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi idős vagy?Ezt elhiszed neki?Használ téged ennyi és nem több.
2015. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem engem érint a kérdés!

Nem rég beszélgettem egy volt párommal és ő mesélte ezt hogy van egy kapcsokata de ha meglát egy szép csajt nem hagy ki egyezlen alkalmat sem bár a barátnője ezt nem tudja én montam neki minek van akkor vele ő azt mondta h szereti de nem akar egész életében egy nővel lenni .

2015. okt. 9. 08:38
 8/8 anonim ***** válasza:
22%

Miért ne?


Imádom a rakott burgonyát,füstölt sajttal,kovászos uborkával és fehér kenyérrel. De,hogy egy életen át,minden nap ezt egyem... :(

2015. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!