Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S Ti mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Ti mit tennétek? Nemtudom mit tegyek:S Megvan a tökéletes pasi elvene meg minden. De én még bulizni szeretnék. Nem lekötni magam:S bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiu 3 hoanpr ajárunk de már ismerem 5 éve....régen nagyn tetszett(gyerekori szerelem) ...most vele járok,jol néz ki,rendes,kedves,érzékeny,szeretne maaaajd házasodni,gyerekeket,megmasziroz...kaját csinál nekem...de egy baj van:S Nem enged egyedól discoba....nem tudok melette ugy szorakozni oda menni ahov akarok:S De ugy h ő nem jön:S mert ugy nemérzem magam felszabadultnak:S ....Én nem vagyok bele szerelmes...ő halálosan..ájulásig...még gyürüt is vett nekem...(foglalo) Én is család centrkikus vagyok.....szeretnék majd férjet meg gyerekeket....és ő is (rák vagy meg ő is ha valaki hisz a horoszkópba minden tökre ránk vall)....nemtudom mit tegyek mind2 20 évesek vagyunk.nyáron végzünk (21) évesen...Pest álmaimvárosa...oda mennék lakni....vele....ott meg aztán lehet élni meg ujj dolgokat kiprobálni de vele hogy, olan korlátozottbak érzem magam....ki kell magam élnem még ugy érzem: (életembe 5 sször voltma disocba:S)...hülyeségeket csinálni stb...de....ha elhagyom akkor...elhagyom a biztos jövömet is....mit tegyek?

2013. jan. 9. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen helyesírással én sem lekötném magam... hanem fel.
2013. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
el kell döntened bulizni akarsz vagy járni valakivel
2013. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

több sebből vérzik a dolog...

a legnagyobb problémát abban látom, hogy "én nem vagyok bele szerelmes"...

a másik pedig: 3 hónapja vagytok együtt...


ebből a kettő infóból arra a "megnyugtató" következtetésre jutottam, hogy nem fogjátok együtt elérni az 1 évet se:S


de nézd a jó oldalát, nem fog elvenni:D

2013. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
szegény pasi
2013. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, Ő is hadd találja meg a tökéletest maga mellé, megérdemli....
2013. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
A helyedben én nem disco-ba járnék hanem könyvtárba. 20 évesen ez több, mint gáz
2013. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
a nőknek nem kellenek a rendes hapsik. íme a tipikus példa
2013. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"ha elhagyom akkor...elhagyom a biztos jövömet is"

Semmi sem biztos, kicsim! Csak az, hogy ez nem szerelem. Menj, élj, szórakozz. Majd jön utánad ő, vagy más, az igazi.

2013. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a normálisválaszokat...akkkor fejezzem be vele? vagy várjak még hátha szerelmes leszek?..már szeretem ...de nincs az ami az első pasimnál volt az a nagy szerelem.Pedig a mostani 100x jobb...és ha nem lessz még 1 ilyen rendes normális fiu akkor mi lessz? ettől tartok:S
2013. jan. 9. 21:35
 10/20 Thom12 ***** válasza:

Csefy igazad van!

Szomorú tény, de igaz!

Én is ahány kaját már ágyba vittem,

egy 100 emeletes száloda jól lakna

teltházkor!

Eredmény: 35 évesen, egyedül fekszem

az ágyba és irkálok ide!

2013. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!