Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves leszbikus lány vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves leszbikus lány vagyok. Tetszik az egyik osztály társam (lány). Hogy valljak neki?

Figyelt kérdés
Nem tudom h vonzódik e a lanyokhoz. Néha olyan mintha viszonozna de néha eleg fura. Élőbe valljak neki, vagy Facebookon? Segítsetek. :c

2015. okt. 10. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak csínján. Ne mondj semmi olyat, amit esetleg később felhasználhatnak majd ellened vagy amivel esetleg kellemetlen helyzetbe hozhatnak. Várj még, figyeld a jeleket.
2015. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szemèlyes beszèlgetès jobb!
2015. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :) . 1. Enis ettől felek.. Múltkor el hívott h találkozzak vele es igyunk mert h o látni akar engem részegen. Ott akar hatott esetleg valamit?
2015. okt. 10. 18:25
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem varj meg. Ha jol sejtem, 15 evesen 9.-es vagy. Nem biztos,hogy most kellene ezt bevallanod neki. Ki tudja,milyen a lany,lehet,hogy 4-5 evre ugy bekavar alad,hogy a tobbseget ellened forditja.
2015. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
mért van olyan hogy facebookon vallasz? van olyan hogy valaki 15 évesen leszbikus? ezt így honnan...?
2015. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sulifüggő. Pesti vagy? Csak onnan tudok olyat, hogy melyik milyen közösség. :/
2015. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem volt meg kapcsolatom lánnyal. Mindig is hozzájuk vonzódtam meg óvodában is de mostanába jöttem ra h na itt gubanc van:D

Nem pesti vagyok. Es igen ettől felek h be fog kavarni. Olyanokat irt h bármit elmondhatok neki, es en szívem szerint bíznék benne de ottvan a felelem. Nagyon aranyos kedves lány belsőre , de a barátai az osztály meg a suli rib@--ai akik mindenkit oltogatnak. Szóval ha vallok neki es nem igy érez akkor vegem van 😞

2015. okt. 10. 22:10
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Össze vagy zavarodva. Nem vagy meleg. NEHOGY szerelmet vallj neki. Meg fogsz halni a középsuliban emiatt. Az esélye, hogy ő is így érez akkora mint hogy hétfőn nem írok töri tz-t.
2015. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolso,mar miert ne lehetne az? Csak jobban tudja,kihez vonzodik...
2015. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hogy közeledjek fele? Milyen jeleket küldjek es figyeljék? Segítsetek legyszi :)
2015. okt. 11. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!