Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves leszbikus lány vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves leszbikus lány vagyok. Tetszik az egyik osztály társam (lány). Hogy valljak neki?

Figyelt kérdés
Nem tudom h vonzódik e a lanyokhoz. Néha olyan mintha viszonozna de néha eleg fura. Élőbe valljak neki, vagy Facebookon? Segítsetek. :c

2015. okt. 10. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Kezeltesd magad. A betegségre orvosság kell, nem bíztatás.
2015. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Most nem azert, de 15 eves vagy... ez nem vicc, hogy a lanyokat szereted, de ha igen akkor se mond el a lanynak. Kikozositenenek stb. tudom mert lattam ilyet. Amugy meg ha elmondod menj oda hozza mondd el neki es ha ize akkor probald meg vicce tenni pl. hogy csak vicc volt nehogy komolyan vedd. de azert azon kivul, h megkerdezed vidd tovabb. lehet h nem lesztek tobbet olyan szoros baratok ha nem tudod ezt letagadni ha nemet mond. es nem azert mert nem vagyok tolerans hozzad es azert tagadd le ha nemet mond, mert azert nem sokan birjak a leszbikusokat ill. a homokos, bzikat. En is ismerek par meleget de azokat elutasitom akik felvonulnak es mutogatjak magukat.

14f. (nem vagyok meleg, csak, hogy tisztazzuk.)

2015. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Várj április 1.-ig és akkor bejön a fenti poénos dolog.
2015. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
15 évesen részegen akar látni... okos leányzó lehet ő is.
2015. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk elég magas a bi-k és a melegek száma az iskolában. Lehet nálam ezért nem volt botrány?

Mindenesetre, nekem egyik lány osztálytársam szerelmet vallott nemrég.

Igaz, leszbikus vagyok, de foglalt ia a szívem, illetve nem is jönne be. Ettől függetlenül barátok vagyunk, bár kicsit sok, hogy mindenkire teljesen féltékeny és felháborodik, mikor megölelem mondjuk egy másik osztálytársamat.


Mindenesetre, előbb puhatolózd li, tetszenek-e neki a lányok. Hozd szóba mondjuk valahogy.

Ha nem, akkor se vészes. Akit pl én szeretek egy éve, az 13-14 évesen beleszeretett a legjobb barátnőjébe, majd megszakította az vele az összes kapcsolatot (ő is szerette és megijedt ettől, azóta is csak barátai vannak) a lány, aki nekem tetszik, már bő 17 éves és még mindig szereti. Pedig azelőtt egyikőjüknek se fordult meg a fejében, hogy esetleg tetszene nekik a lányok.


Úgyhogy várni se lehet hátrány. A szerelem kiszámíthatatlan. :)


15/L

2015. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!