Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor akar tőlem valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar tőlem valamit vagy csak hülyéskedett?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam bowlingozni az osztályból pár emberrel...Az egyik srác ilyeneket mondott:(Mivel mindig elõttem dobott de a végén márcsak összevissza)"Na vigyázz innen csajszi mert kanos vagyok de nem rád" meg "Akarsz játszani a golyókkal" meg csocsóztam 3 fiúval és õ volt az egyik elkezdi"Figyeljetek játszunk olyat h ha gólt kapunk kezdj el vetkõzni csajszi" meg mondtam h elmegyek pisilni erre mondta h "Elkísérlek szívesen". Meg mondta amikor csocsóztunk h ha õ lehet a védõ akkor megpuszil.Meg mikor én kerültem sorra a bowlingba mondta mindig h szurkolok.Akkor vajon csak hülyéskedett vagy esetleg belém zúgott?

2015. okt. 11. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem van a levegőben,am fúj milyen gáz szövegeik vannak manapság a fiuknak...
2015. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Öcsém, ezek a szövegek iszonyat gázak és nyomik....:D

Biztos akar tőled valamit, de egy ilyennél ezer jobbat találsz ;)

2015. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szimpla hülyéskedés, szerintem
2015. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti erez irantad vmilyen vonzalmat (ha csak testit is), mert csak ugy nem mondja ezt egy fiu a lanynak. De ultra gaz szoveg😂 en sirtam volna a rohogestol s helyedben. Rakd helyre a palit. Mondd meg neki h vegyen vissza magabol. Ha megprobal kedveskedni meg engesztelni akkor bantja a dolog es erzelem is van benne.
2015. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak meg akar dugni
2015. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Am olyan érdekes hogy ma a suliba ugyanúgy mint mindig hozzá se szôlt..

Akkor csak hülyült?

2015. okt. 12. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Ezek a tinedzser fiuk kiismerhetetlenek. Nem lehet eldonteni semmi alapjan h mit ereznek...en ezert varok felnott koromig😂

Na de viccet felreteve tenyleg nem leget eldonteni . Te ne foglalkozz vele, ha vmit akar tesz vmit. Nem tehetsz semmirol mivel idiota celzasokkal nem mesz semmire...ha nincs toke odamenni (ha bejossz neki) akkor nem er annyit!! O igy jart neked meg jon jobb

2015. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valszt ismet ,😀
2015. okt. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!