Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez nirmâlis egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nirmâlis egy 12 éves lánynál vagy tényleg szerelmes belém? 13/F

Figyelt kérdés
Amikor átjönnek hozzánk vagy mi megyünk át hozzájuk, mi mindíg együtt röhögünk, beszélgetünk. Táborban le sem tudtunk kattanni egymástól. Abban a táborban meg itthon amikor átjönnek már mindenki alszik de mi még mindíg beszélgetünk. És ô természetesen azt mondja hogy"SENKIBE SE SZERELMES"! Én nem értem! Amikor átjöttek mindenki aludt mi meg az ágyamban (akik perverzek most ne arra gondoljanak) beszélgettünk és masszíroztuk egymást. Nem értem, akkor most csak erôsen szimpatizál (ha szerintetek így van akkor ez normális?), vagy szerelmes belém?
2015. okt. 11. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapszabály: 14 éves kor és/vagy B-s kosárméret alatt, nem elvárás hogy a felnőttekéhez kicsit is hasonló érzelemvilága legyen.
2015. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első :D adom :DDDD
2015. okt. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te szereted?
2015. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi ez a maszírozás-mánia itt a 12-13 évesek körében? Mindenkinek hátfájása van????
2015. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!