Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Küzdjek érte vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Küzdjek érte vagy adjam fel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki március óta nagyon tetszik, de mióta elballagtunk és külön suliba kerültünk nagyon hiányzik...szinte mindent tudok róla, de ő alig ismer engem. Sok mindent tettem azért, hogy szimpatikus legyek neki, hogy észrevegyen,de semmi.
2015. okt. 15. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

A sulidba nincsen helyes pasi?

Szerintem hagyad ött

2015. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem írj rá facebookon vagy valahol és majd meglátod a hozzáállását... És majd meglátod
2015. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szülinapjàra akartam irni neki egy levelet meg adni neki egy kis ajándékot az anyukaja csokiboltjabol, mert jo otletnek tunt
2015. okt. 15. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Es mi lett?


Facebook-on ismerősök vagytok?

2015. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez csak egy terv volt most lesz novemberben a szülinapja, igen ismerosok vagyunk, általánosban évfolyamtársak voltunk.
2015. okt. 15. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!