Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Küzdjek? Vagy adjam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Küzdjek? Vagy adjam fel?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam egy sráccal, pontosabban ő szakitott, mert azt mondta, hogy nem illünk össze. Nagyon ki voltam akadva, de aztán rájöttem, hogy igaza volt és egy párként nem működünk. De azt mondta, hogy nem akar velem rosszba lenni és legyünk barátok (tudom, hogy lejárt szöveg). Azóta majdnem naponta beszélünk és én rájöttem, hogy igenis szeretem. Most van barátnője, a csaj Angliában él. Nem tudom, hogy vajon lehet-e még esélyem ennél a srácnál, vagy ne is reménykedjek? Amikor szakitott irtam neki sokszor, hogy szeretem és azt irta rá, hogy pont ez a baj, hogy túlságosan szeretem és ő nem érdemel meg... Segitsetek, azt hittem menni fog ez a "haverok vagyunk" dolog, de róla álmodom és úgy érzem belehalok, hogy nincs velem.

2013. jan. 8. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha van barátnője és te is úgy láttad, hogy nem illetek össze, akkor hagyd
2013. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez egy oldalú,s az a baj,h ez a részedről van :/ Hagyd,inkább bulizz :)
2013. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na igen... a barátnője internetes kapcsolat és én pedig csak bebeszéltem magamnak, hogy nem illünk össze. Szeretem és akkor ez nem nagyon számít.
2013. jan. 8. 23:04
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges, hogy belém szeret újra, ha sokat beszélünk és eszébe jut, hogy milyen volt régen?
2013. jan. 8. 23:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ezt,vártam a fiúra...ő nemtudott belém szeretni,1hónap múlva lett barátnője.S azóta járnak,kb. 6hónapja...s már én is túl vagyok rajta. Az idő minden sebet begyógyit :)
2013. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudoom..az idő... az előtte lévő barátomon is túl vagyok,pedig 2 hónapig együtt voltunk. csak őt most nem akarom hagyni,nem tudom elhinni,hogy valaki,aki ennyire szeretett,mint ő,akkor hogy tud most ennyire közömbösen..sőt..néha bunkón viselkedni O.o
2013. jan. 8. 23:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Hidd el,az emberek már ck ilyenek. Sztem nem voltak őszinték az érzelmei,ck élvezte,hogy valaki törődik vele. De ez ck az én véleményem,te most még a rózsaszin felhőktől nem látod tisztán a dolgokat :/
2013. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Simán lehet, hogy nem látok tisztán, pont ezért kérdezősködök itt, mert amúgy futnék utána amig csak tudok. De ez hülyeség, már tapasztaltam hogy semmi értelme. De ez most más mert barátok vagyunk és nem pedig az van, mint eddig, hogy soha többet nem beszélünk, elfelejtem és kész.
2013. jan. 8. 23:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerelem után nincs barátság,ezt tanuld meg :) Én is úgy felejtettem el,h soha többet nem beszéltünk..s jött egy másik fiú akivel sikerült elfelejteni,igaz,h nem rögtön,3hónap múlt el,de túl vagyok rajta :) . S nyugi,te is túl leszel :)
2013. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ááá de olyan cuki és jó fej annyira remélem, hogy barátok lehetünk,ha már nem lehet velem,legalább ne veszitsem el teljesen. csak le tudom valahogy gyűrni az érzelmeimet. az a baj,hogy most nem tudom elhinni,hogy találok nála jobbat.
2013. jan. 8. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!