Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdjek értünk vagy adjam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek értünk vagy adjam fel?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a párommal.A kapcsolatunk az ő múltjából fakadóan nem éppen problémamentes.Csak egyet említek,volt felesége zaklatja telefonon,kétértelmű megjegyzéseket tesz,stb.de ez csak egy a sok közül, én nehezen viseltem az ilyen dolgokat,és nagyon sokat vitatkoztunk,de kitartottam mellette,pedig nem volt egyszerű dolgom.Azt gondolom más nő már rég feladta volna.Tegnap volt egy komoly beszélgetésünk,és kiderült ,ahogy ő fogalmazott,az érzelmei nagyon megsínylették a sok veszekedést.Vagyis nem szeret már annyira.Ez nagyon szíven ütött,hiszen én ugyanúgy szeretem mint rég.Ő nem akar szakítani,mondván,hogy ha nyugi lesz köztünk,még minden rendbe jöhet.De nagyon bánt a dolog.Hogy legyek így együtt vele,hogy bújjak hozzá csókoljam meg ezzel a gondolattal,hogy ő már nem szeret annyira.Bántja a büszkeségemet is,és a szívemet is,hisz én nagyon szeretem,és vele maradtam az összes nehézség ellenére.Ti mit tennének?

2015. jún. 4. 05:15
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Abbahagynám az önfeláldozás és mártírszerepet és elvárásokat támasztanék vele szemben.


1. lekoptatni az exet. Nem varázslat, le kell tojni, és nem válaszolni. Zaklatni azt lehet, aki hagyja.


2. ne csak várjon, hogy jobb legyen, tegyen is érte!


3. közös programok, sok őszinte beszélgetés és nem álszenteskedés!


Amennyiben ezek nem stimmelnek, abbahagynám. Legyenek már elvárásaid neked is az ég szerelmére! Nem csak megfelelni kell egy kapcsolatban, de boldognak is lenni! Nem szolgáló vagy, hanem egyenrangú társ, kezdj el úgy is viselkedni! N31

2015. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy!

Vonzó!

Lépj!

2015. jún. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Döntse el mit akar,mondja meg,mert te így nem maradsz mellette.
2015. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta velem akar maradni,de nekem így nem tudom menni fog e.Folyton arra gondolnék,ha megcsókolom,vagy át ölelem,hogy nem ugyanazt érezzük egymás iránt...
2015. jún. 4. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!