Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakit oszinten szerettunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit oszinten szerettunk, de ez nem volt kolcsonos az a helyes hogy elengedjuk es nem haragszunk (meg ha faj is) hogy nem engem valasztott? 26F

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem adott rá okot, hogy haragudj, akkor igen, erkölcsi szempontból az a helyes. Ugyanakkor én úgy gondolom, hogy ha valakit el kell felejtenünk, pedig szeretjük, akkor nem baj, ha haragszunk, ha az könnyebbé teszi nekünk a dolgot. Természetesen ez alatt valóban csak annyit értek, hogy haragot érezz, bármiféle ellenséges cselekedettel nem értek egyet.
2015. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A harag nem jó, és a legtöbbet önmagadnak ártasz vele.
2015. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A harag tényleg nem jó, de természetes
2015. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a harag bármit megkönnyítene. A harag engem mérgez, én leszek keserű tőle. Lehet, hogy azok is, akik itt ontják magukból a mérget az ellenkező nemre, pont így jártak el, haragot tápláltak magukban, ok nélkül, csak hogy könnyebb legyen nekik túltenni magukat a csalódáson, végül maguk is elhitték, hogy van okuk haragudni.
2015. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem taplalok haragot.
2015. okt. 14. 12:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes a csalódottság, az elkeseredettség vagy a harag érzése, hiszen emberből vagyunk. Egy idő után ezek az érzések csillapodni fognak.
2015. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen el kel engedned mind 2 töknek jobb lesz ha még most nem is úgy érzed késöbb rájösz.Érzelmileg késöbb jobb lesz
2015. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dehogy jobb (tapasztalatból írom)
2015. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Valójában nemigen tehetsz mást, mint hogy elengeded.

Ha okot nem adott rá, haragudni értelmetlen.

2015. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Gondolom azt nem lehet oknak tartani hogy neki valaki mas

jott be.

2015. okt. 14. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!