Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit láthat egy 14 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DanteSparda kérdése:

Mit láthat egy 14 éves lány egy 25 éves fiúban?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok nyáron megismertem egy lányt aki nagyon rám kattant folyton ölelget meg puszilgat ő 14 éves és nem értem még ism it láthat bennem tini kislány egy felnőtt férfiben valaki megtudná magyarázni ezt a helyzetet?

2015. okt. 18. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezen szerintem nincs mit magyarázni. Szerintem a csajok többsége egyszer belezúg random tanárba, filmsztárba, apja haverjába, stb. Ilyen a világ.
2015. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és mit tegyek én most?
2015. okt. 18. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:

tisztázd a helyzetet,vagy mond,hogy van barátnőd

kid neked?

2015. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Kurd meg
2015. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak egy lány akivel a parkban megismerkedtem egyszer jófej amúgy nagyon nem olyan mint az átlag tinik ha idősebb lenne tökéletesen álmaim nője lenne
2015. okt. 18. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Add meg a kis ribinek, ami jár!:)
2015. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jelezd, hogy te nem vagy ebben benne, de szerintem, ha "tisztázod" is a helyzetet, ne túlozd el. Pár éve én is így volt az idősebb fiúkkal, és utólag már nagyon kínosan érzem magam miatta, ő is el fog jutni abba az állapotba lassan.
2015. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak akkor két lehetőséged van:

1. lekoppintod amilyen gyorsan csak tudod, ha kell mondd meg neki hogy csak arra kellene neked

2.ez talán durva egy kicsit de egy életre megtanulja a leckét: dugd meg majd hagyd ott szó nélkül, ha ő keres ne válaszolj, tűnj el előle.

2015. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 14 évesen egy 30 évesbe voltam belezúgva. azóta eltelt 8 év és még mindig nem felejtettem el. tetszettem neki de gyerek voltam meg sem mert közelíteni. azóta már meg is értem hisz gyerek voltam. bár nem éreztem magam annak. ilyen a szerelem :)
2015. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!