Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szülők, ti engednétek ezt a...

Szülők, ti engednétek ezt a kinézetet a 13 éves lányotoknak? Nem fog később az agyára menni? Miért nem tud a korához illően öltözni?

Figyelt kérdés

A lányom most hetedik osztályos, és úgy érzem, nem a korához megfelelően öltözik.

A bandás pólókkal nincs bajom, de elkezdett ilyen lightosan a ghot(nem tudom hogy kell írni, azt hiszem így, de ha nem, akkor javítsatok ki) stílus felé kanyarodni.

Pl:

Fekete műbőr magasderekú szoknya

Fekete harisnya

Fekete csipkés felső

Fekete kimonó, ahogy ő hívja...

Fekete bokacsizma..

Szerintetek nem furcsa?

(Ő már írt ki egy kérdést olyasmi szöveggel, hogy nem túl darkos ez a szett vagy valami ilyesmi.

Megmutatta a kérdést.De ez még annál is durvább szett.


2015. szept. 19. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinövi majd, nyugi.
2015. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a tanárok nem lesznek emiatt vele mások?nem néznek rá majd rossz szemmel?
2015. szept. 19. 13:01
 3/9 opened paradise ***** válasza:
69%
Én örülnék neki,hogy nem a mai "divatot" követi.
2015. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
13 éves, fura korszakban van. Ha jön a gimi, úgyis megváltozik. Fontos lesz, hogy csinos legyen, a fiúknak is imponálni akar majd. Keresi a stílusát, vagy csak ki akar tűnni, vagy a te figyelmedért ácsingózik a szélsőséges viselkedéssel. Hagyd, hogy azt hordja amit akar, ne nyomd el benne, nem marad így örökre.
2015. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg majd kinövi, az emberek 80-90%-a teljesen máshogy öltözködik ennyi idősen, mint akár pár év múlva. Ha nem növi ki az se katasztrófa, van akinek jól áll ez a stílus. Hogy rossz szemmel néznének rá emiatt az pedig nem valószínű, én legalábbis biztos nem tenném.
2015. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezekkel a ruhadarabokkal. Jobb mint a mai divat, ami ocsmány és ízléstelen. Örülj hogy nem úgy öltözik. Ez pedig pont a korához illik, mivel tini, és lázadni akar.
2015. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pár évig még hanyagolhatná a csipkés felsőt.
2015. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ebben semmi kihívó nincs így leírás alapján, az meg, hogy fekete, miért baj? Inkább így öltözzön, mint hogy kint legyen mindene, mint a kortársai többségének.

Látnál engem :D


25/L

2015. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bokacsizmával mi a baj?
2016. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!