Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőm pasijába! Mit tegyek? Higy felejtsem el? 15/L

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, csak nekem az exe tetszik.

Először szerintem döntsd el, hogy tetszik vagy szerelmes vagy. Ez sokat segíthet! Aztán próbáld meg elmondani neki, majd keress valaki mást! Én is így jöttem ki az előző szerelmemből...

Sok szerencsét!

2015. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen! 1-es válaszolónak igaza van! Próbálj meg mást keresni, vagy ha nem megy, és tényleg szerelmes vagy a srácba az pech :/ De ettől még lehetsz a közelében, legyetek barátok, aztán majd kiderül, hogyan tovább. Remélem tudtam segíteni! 14L
2015. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Verd ki a fejedből. Keress mást hamar.. Igy ha kitudodik nemcsak a barátődet veszitheted hanem a körülötettek levők is ellened fordulhatnak
2015. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!