Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy felejtsem el a legjobb...

Hogy felejtsem el a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán viselkedett velem, átvert, kihasznált. Nagyon durva amiket megtudtam, igazából csak én hittem, hogy barátnők vagyunk. Megírtam Neki, hogy mindent tudok és kapom az üzeneteket, hogy ne gyanúsítgassam ilyenekkel. Már meg se akarom nézni, amit ír, de nem bírom ki, most is itt van előttem és azon filózok, hogy megnyissam-e vagy sem, de már nem akarom, válaszolni meg semmiképp se. Hogy töröljem ki végleg az életemből és, hogy felejtsem el? Nagyon szeretem én tényleg a legjobb barátnőmnek tartottam és azt hittem ő is így van ezzel, mindig mindent megtettem érte. Már tudom, hogy nem érdemelte meg.
2015. ápr. 15. 18:40
 1/2 anonim válasza:
Nem lehetséges, hogy amiket hallottál nem igaz? Ha annyira jó barátnők vagytok/voltatok, lehet neki kéne hinned, főleg ha nem áll biztos lábakon a gyanúsítás.
2015. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok. Próbálj meg sok közös programot szervezni a többi barátoddal,tűnj magabiztosnak, és ne filozófálj a múlton. Lépj tovább, én is ezt tettem , és jobb lett.
2016. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!