Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitegyek? Hogyan csinaljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitegyek? Hogyan csinaljam? Teljesen beleszerettem, nagyon gyorsan, szeretnem ha hozzam tartozna?!

Figyelt kérdés
van egy fiu akivel regota ismerjuk egy ast de csak koszonoviszonyban voltunk.na most eggytarsasagba keveredtunk es tobbszor megcsokolt.regota erdekelt mar.teljesen beleszerettem...o mar 1honapja probalt udvarolni de elutasitottam mert feltem!hihetetlenul megbantam!akarom mindennel jobban.a baj az h mar o bizonytalanodott el hogy o mitakar.most gomdolodik milegyen.mert egy lany tetszik neki...es nemtudja milesz.a kany az masodunokatesom...Mitegyek h rajojjon h megkell probalnunk egyutt?hogy erjem el?o 14/F nagyon erett,izonyuan helyes izmos tapasztalt fiu.en 14/L.10honappal idosebb.kerlek segitsetek!tudja h en szeretnem h megprobaljuk...de a par nappal ezelotti dolgunkal nagyon megzavart h akkr akar most eg nemtudja.elore is koszonom! (Elnezest a helyesirasi hibakert!!)
2014. dec. 16. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél egy kis pacalt mazsolával. A többi kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni.. :(
2014. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemszeretem a pacalt:( xd hat ezzel nemsegitettel sokat:(
2014. dec. 16. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

kany

az masodunokatesom. loooooooooooooooool a kany xddddddd

Mond meg neki hogy szereted,nem kell cicomázni a szart, kerek perec állj elé.....

f/28

2014. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!