Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen beleszerettem, de Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen beleszerettem, de Ő letagadja hogy kicsit is tetszenék neki! Mit tegyek? (több lent)

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os ebben az évben jöttem át az új iskolába. Van egy srác aki nagyon megfogott...nem a külseje, hanem az egész lénye. Először nem tetszett, de ahogy elkezdtünk barátkozni, úgy egyre aranyosabbnak tűnt. Aztán egy jó hónapja, rájött hogy tetszik nekem, de azt mondta hogy nem érez irántam semmit, viszont az egyik legjobb barátnőm tetszik neki. (én közben rájöttem hogy nem csupán tetszik hanem beleszerettem) azt mondta nekem tegnap hogy hogy nincs köztünk semmi, és nem is lesz! Ezzel úgy megbántott, hogy elkezdtem sírni, és 5 percet nem aludtam összesen, no meg sírtam...... nem tudom hogy mit kezdjek ezzel az egésszel... jó persze azzal tisztában vagyok hogy nem mondhatom meg senkinek hogy kit szeressen és kit nem, de egy esélyt adhatna! És ami a legjobban zavart, az az, hogy letagadta hogy egy picit is érezne valamit irántam, de akkor nem érdekelné hogy mi van velem...pedig érdekli....mert eddig nagyon kedves volt velem...(beszéltem a Kyrával (a barátnőmmel aki tetszik a srácnak), de ő azt mondta hogy egyáltalán nem tetszik neki (Márknak hívják a srácot) és el is mondta a Márknak, de nem........
2015. márc. 25. 03:57
 1/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2015. márc. 25. 03:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Barcsak engem szeretne valaki vegre.. nekem az a velemenyem, aki nem akar teged, ne add meg neki azt a luxust, hogy szereted. Egyik naprol a masikra sz*rd csak le a fejet, meg fog lepodni, ebben biztos vagyok. Ha megis erez vmit irantad, lehet megprobalna veled megis vmit, de te kulon tenyleg ne probald vele felvenni a kapcsolatot. Ha semmit nem erez irantad, azzal a helyzettel nem tudsz mit csinalni, el kell fogadni, ez a legjobb modszer, barmilyen nehez is. En is estem mar bele ebbe a hibaba, nem szabad ezen osszetorni. Keress ujabb fiut, van elet utana is, foleg ugy, hogy elmondasod szerint csak beszelgettetek.
2015. márc. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszitek hogy vagy halálosan szerelmesek egy másba vagy meg kell ölni a másikat. Normálisan nem lehet gondolkodni. Ha nem szerelmes, akkor az van . Te inkãbb az a hülye hisztis kislány vagy aki kiakarja sajátítani a másikat , csak azėrt mert tetszik neked,. Igy nagyon meg utál majd.
2015. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy barátkozott veled, még nem egyenlő azzal, hogy tetszel neki, akár egy kicsit is. Vonzalmon, szerelmen kívül van más pozitív emberi érzelem is. Rossz érzés, ha nem áll módunkban viszonozni valaki érzéseit. Nem jó szomorúságot okozni másnak. De ha nem érdekled úgy mint "nő", akkor azzal nincs mit tenni. Ha épp nincs senkije, vagy ha ő reménytelenül szerelmes valakibe, az még nem azt jelenti, hogy a karjaidba kell omolnia. Nekem elég terhes lenne például olyasvalakivel járni, időt szánni rá, aki nem érdekel.
2015. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta nem érdekled, akkor nem érdekled. Mit nem lehet ezen felfogni?
2015. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!