Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szerelmes belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes belém vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziaztok!

Van 1 srác a suliban aki nagyon règóta tetszik. Tavaly ezt megtudta ezek után napokig hozzám se szólt. Viszont most valamièrt más. Pl.: máma amikor lakatoltam le a biciklim ott állt mögöttem ès nèzett. Valamint beleivott az üvegembe, leült mellèm (üres volt az aula) meg ilyenek. Nem tudom h akkor most mivan

Köszi előre is a válaszokat



2015. okt. 21. 21:18
 1/7 anonim válasza:
Esetleg változott a külsőd vagy stílusod valamennyit ezalatt az 1 év alatt? mert nekem is volt ilyen lány akinek tetszettem akkor ő pont nem de 1 év elteltével nekem is bejött a csaj :)
2015. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem túl sok mindenben talán csak annyi h gyakrabban hordok tapadós gatyát pólót
2015. okt. 21. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
kurelási
2015. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# bocs de ez most nem jutott el az agyamig elmagyarázod ?
2015. okt. 22. 14:52
 5/7 anonim válasza:
akkor valószínűleg bejön a csávónak az alkatod (segg)
2015. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En is igy voltam amig nem kerdeztem meg a fiutol hogy eljon e randizni .....meg hogy jarunk e

2 eve jarunk

Ha nem kerdezem meg hogy jarunk e akkor lehet hogy nem jarnank

2015. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már gondolkodtam azon h félre hivom és elmondom neki mit érzek de szerintem holnap meg fogom csinálni
2015. nov. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!