Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem akarom elveszí...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni a legjobb barátnőmet

Figyelt kérdés
Szóval,az van hogy a legjobb barátnőmnek eléggé tetszik egy fiú. Mondta hogy nyugodtan írjak rá a fiúra hogy beszélgessünk és hogy én is megismerjem. Egyszer besztem vele,és akkor eleinte csak ezek a tipikus kérdések voltak("hogy vagy?","mizujs?")aztán gondoltam rákérdezek hogy hogy áll a lányokkal,van-e barátnője,és ezzel természetesen a barátnőmre akartam kitérni,mert gondoltam nekem úgyis elmondaná ha neki is tetszik a legjobb barátnőm.Megkérdeztem tőle hogy tetszik-e neki valaki és azt Irta hogy igen te(azaz en)Megkérdeztem tőle hogy ezt komolyan gondolja-e és mondta hogy úgy képről tetszem neki mert szép vagyok,de jó lenne találkozni is meg megismerni egymást. Alapból nem tetszett a fiú,vagyis nem gondoltam még rá úgy hogy helyes-e(mármint azt tudtam hogy helyes,de nem úgy gondoltam rá) vagy hogy tetszik-e de mostmár azt hiszem hogy tetszik és szeretmék vele még beszélgetni és meg szeretném ismerni de a barátnőmnek még mindig nagyon tetszik és most nagyon rossz kedve van emiatt hogy ő nem tetszik a fiúnak és tudom hogy nem szabadna ezt tennem de nekem is egyre jobban tetszik ez a fiú és a barátnőmmel úgyse fog összejönni,akkor én összejöhetnék vele nem? Csak az az egy gond van hogy a batátnőm öröre megutálna engem szerintem,amit meg persze nem akarok és nem is akarom megbántani őt de ez így nekem se jó...mit tegyek?Beszélgessek még azzal a fiúval?
2015. okt. 25. 16:48
 1/4 anonim válasza:
76%
Valódi legjobb barátnő vagy .:) Nem hiszem h egy barátnőnél fontosabb lenne egy srác akit eddig csak képen láttál .. megilyennek de b..zd szét a barátságodat azért mert egy fiú tetszik akiről csak annyit tudsz amennyit leírt és még személyesen nem is láttál ..Olyan romantikus az ilyen dolgok .. beszélgetni lehet de nem kellett volna bele szeretned ..Azt szokták mondani h a szerelemnél a barátság fontosabb mert ha összejössz a sráccal és dob nem hiszem h lesz barátnőd akinek a vállán el sirhatod ..Keres másik srácot szerintem
2015. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
en is voltam ilyen helyzetben, es en elmondtam a baratnomnek az egesz tortenetet es megbeszeltuk hogy mi legyen aztan mondta hogy nem tud mit tenni ha o nem jon be a fiunak akkor en jojjek ossze vele ne valaki mas. szerintem te is ulj le vele es beszeljetek meg, nem veletlenul a legjobb baratnod, meg fog erteni :) (bocsi az ekezetekert)
2015. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen es mindkettotokkel egyetertek
2015. okt. 25. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:

" gondoltam rákérdezek hogy hogy áll a lányokkal,van-e barátnője"

10-ből 10 ember ilyenkor azt hiszi, hogy a másiknak bejön, és azért kérdezi. Tényleg lehet valaki ilyen hülye, hogy ilyen félreérthető kérdést tegyen fel? Szegény srác...


Igazság szerint nem biztos, hogy a legjobb barátnőd szépen le fog veled ülni megbeszélni ezt és szépen elnézni neked....

2015. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!