Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt hiszem kezdem elveszíteni...

Azt hiszem kezdem elveszíteni a legjobb barátnőmet.!?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig róla van szó külön váltunk egy osztályba voltunk de amióta gimibe járunk igy külön váltunk és már leszar.. Mindig magáról beszél meg,hogy tetszik neki egy fiú meg hogy van egy barátnője és még csak 3 hete van suli és ilyen hamar meg bízik benne. Nagyon idegesítő egy folytába a firól beszél ugyan azt ugyan arról.. de énis itt vagyok és meg hallgat de nem is érdekli. Meg mindig én futok utána ő meg leszar segítsetek!!

2014. szept. 20. 18:52
 1/3 A kérdező kommentje:
meg fel hívtam és le is szar de tényleg.. amugy bocsánat a helyesírási hibákért !
2014. szept. 20. 18:54
 2/3 anonim ***** válasza:

3 hetes barátnő :D megbízhat benne, de lehet hülyeséget csinál :D mondjuk az is kérdés, hogy mennyire bízik benne, nem mind 1 az se :D

am én fiú vagyok fogalmam sincs, de lányoknál ez nem divat,hogy kibeszélik azt a fiút aki tetszik neki/nekik ? :D

ezzel szerintem nincs így semmi baj, nyílván arról beszél/mesél neked ami vele történik, arról nem tud ami veled, viszont h meghallgat téged akkor nem értem mi a gond? ha meghallgat akkor csak nem szar le annyira :/

amúgy meg próbáld meg megbeszélni vele, illetve neki is elmndani ezt amit leírtál ide :)


vagy ne keresd egy darabig és ha ő se keres, azaz leszar akkor szard le te is, lehet, hogy nem éri meg már vele barátkozni :/

2014. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meghallgatja amit en mondok neki de annyira latom rajta hogy nem nagyon erdekli..
2014. szept. 21. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!