Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy majd kialakuljon közöttünk valami, ha eléggé eltérő a személyiségünk?

Figyelt kérdés

Már egy ideje eléggé tetszik egy nálam 1 évvel fiatalabb lány (egy suliba jártunk, ő az idén érettségizett). Korábban nem volt köztünk szinte semmilyen kapcsolattartás, ha találkoztunk valahol, akkor köszöntünk egymásnak, de ennyi. Néhány hete viszont teljesen váratlanul rámírt facebookon, akkor elkezdtünk beszélgetni, és azóta már sokkal többet tudunk egymásról mint előtte.

Lenne viszont néhány probléma a helyzettel :/ Egyrészt nekem már korábban is tetszett a lány, azóta meg hogy elkezdtünk beszélgetni, csak még jobban felerősödött bennem ez az érzés. Ő viszont jó eséllyel csak könnyed kis flörtölésnek fogja fel a dolgot...

Másrészt meg a személyiségünk is nagyon eltérő. Én egy viszonylag csendes, kissé visszahúzódó ember vagyok, aki csak a szűk baráti körében érzi igazán jól magát. A lány viszont egy állandóan pörgő, sokat beszélő, igazi társasági ember (szerencsére ettől még nem egy partiribi, nem iszik vagy cigizik, de ilyenek nálam szóba se jöhetnének).


Szerintetek mivel tudnám esetleg jobban is felhívni magamra a figyelmét? Egyáltalán működhetne komolyabb kapcsolat köztünk? (Az előző barátja is a suli egyik nagymenő rosszfiúja volt, mindenben az ellentétem kb).


20 F


2015. júl. 22. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj ha eltér a személyiségetek, ez teszi különlegessé a kapcsolatotok és így lesz érdekes, emiatt ne aggódj, valószínűleg te is bejössz neki, ha ő írt rád facebookon, lehet hogy még csak flörtnek tekinti, de ebből könnyedén más is kialakulhat, csak legyél teljes mértékben önmagad, figyelj rá és hajrá! :) ;) 17L
2015. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha írt neked, valószínű, hogy tetszel neki, ha flörtnek tekinti, ha nem. Ebből simán ki tudsz hozni többet is, beszélgess vele sokat, hívd el valahova, és majd alakulnak a dolgok. Szerintem van nála esélyed, drukkolok :)
2015. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!