Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi folyik valójában közöttünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi folyik valójában közöttünk?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa helyzetbe kerültem. Megcsaltam a barátomat, akit nagyon szeretek és szeretni is fogok mindig... De szakítottam vele, mert tudom, hogy ismét megtenném, mert gyenge jellem vagyok. A fiú, akivel megcsaltam, nem akar kapcsolatba kezdeni, ahogy én sem. Mégis beszélgetünk, voltam nála.. Olyanokat mond, amik mégis arra utalnak, hogy többet érez, mint barátság. Pedig csak annak tartjuk egymást, bár fizikai vonzalom és kontaktus megvan.
2011. szept. 22. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, összegezve:

Van egy barátod, aki szeret, értékel téged, ráadásul te is 'mindig is'' szeretni fogod. Ennek ellenére félrekúrsz, sőt, szakitasz, mert már látod előre, h r*banc vagy, az is maradsz. Itt jön a képbe egy másik srác, aki éppenséggel nem is biztos, h egy strici, lehet még érzett is irántad valamit, holott nem érdemelted meg. Mi a közös benne és a volt pasidban? Szegény szerencsétlenek, akiket behülyitett egy kis k*rva, nevezetesen te. End of story. Any questions?

2011. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 éves ribanc...
2011. szept. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Dilemmában van akkor.

Itt egy csaj aki bejön neki,de hát mégiscsak egy féreg,aki megcsalta a barátját és őt ugyanúgy megfogja.

Nekem ilyesmi járt a fejemben hasonló szituban és nem mentem bele a dugáson kívül többe.

2011. szept. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érezd jól magad az új sráccal,ENNYI.Ne komplikáld túl :)
2011. szept. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!