Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziaztok! Tetszik nekem nagyon egy lány. De nem tudom hogy hogyan hívjam el.. Most lesz pl a Halloween party és gondoltam hogy összeszedem mindem bátorságomat. De.. Nem megy. Esetleg valami ütlet hogy hogyan ? Ugy értem monjuk amikkor vége és utána megvárnám kint egy virágal a kezemben ? Aki tudna ötleteket írni anak megköszöném. Mivel semmi nem jut az eszembe,
2015. okt. 27. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
mondjuk... először tanulj meg írni, de am meg nagyon jó ötlet a virágos sztori... nagyon aranyos ötlet
2015. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neee szerintem a virág túl elcsépelt egy fiatalnál...(mert az vagy szerintem). Simán csak kísérd haza onnan, beszélgess vele. Tudom hogy nehéz, de minden kezdet az. Nekem is az. 17F
2015. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nömet bilentyüzet. Meg nem tanulok már magyart.
2015. okt. 27. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj! Ha tényleg nagyon tetszik, akkor hívd el bátran! :) Hogy hogyan?

Először csak menj oda beszélgetni... Aztán szépen lassan vezesd fel a témát! :D

És kérdezd meg... :) Ha nemet mond, akkor ne keseredj el, mert az csak annyit jelent, h vége a bizonytalanságodnak! De igent fog mondani! :) Csak siess, nehogy valaki elhívja... :D

2015. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Osztályból én vagyok a legidősebb. 13vagyok (Kinézetre meg hangra peddig 15) köszönöm a választ! Aki még tud anak szivesen olfogadom az ötletét.
2015. okt. 27. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!