Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most szemezésnek számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szemezésnek számít vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Egyik fiúval az osztályból sokszor összeakad a tekintetünk és nem tudom, hogy ezek csak véletlenek vagy esetleg én is bejövök neki...

Például egy nap akár 5-6szor is. Van hogy hosszabb van, hogy rövidebb időre. Általában én kapom el hamarabb a fejem például mikor észreveszi, hogy nézem vagy mikor én kapom őt rajta.

Nem merek ránézni annyit, mert félek, hogy lehet nem is engem néz meg csak kiröhög magában,hogy megint nézem. Meg lehet tényleg csak véletlenül pillant rám.

Eddig egyszer bírtam vele olyan 4-5 mp-ig, de olyan kínosan éreztem magamat közben:D


2015. okt. 28. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolj bele , hogy az osztályodból még egy csomó lányra ránéz . Az , hogy rád néz párszor , szerintem még nem jelent semmit . Inkább a csajokat nézze már , mint a fiúkat :D
2015. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tán tetszik? :D
2015. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom tetszik neked, ezért érzed szemezés (mert ez az) közben kínosan. Aranyos :D
2015. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!